sobota 18. května 2024

Zpestřete si jaro s velikonoční limitkou od CrossCafe

Síť kaváren CrossCafe představuje limitovanou edici velikonočních produktů. Přijďte si pochutnat na speciálním pistáciovém vaječňáku nebo matcha latte, mléčném nápoji na bázi zeleného čaje, který se těší stále větší oblibě.

Připraveno je pro vás také tradiční linecké cukroví nebo originální mechový cupcake s krémem ze šlehačky a mascarpone a lesním ovocem.

CrossCafe připravilo hned několik velikonočních pochoutek, které by během jarních dnů neměly uniknout vaší pozornosti. Nejenže si na nich skvěle pochutnáte, ale můžete jimi obdarovat také své nejbližší.

Vyzkoušet můžete pistáciový vaječňák, zajímavou obměnu klasického vaječňáku s pistáciovou příchutí, kondenzovaným a pasterovaným mlékem, který je dochucen třtinovým rumem a brandy. Díky velikonočnímu designu výrobek může posloužit také jako vhodný dárek. Pro fanoušky matchy, 100% japonského zeleného čaje, připravilo CrossCafe matcha latte, mléčný nápoj s našlehanou mikropěnou. Tento oblíbený nápoj navíc obsahuje velké množství antioxidantů, minerálů, železa, vápníku, draslíku a zinku a je bohatý na vitamíny A, E a C. 

Velikonoční nápoje skvěle doplní tradiční linecké cukroví z křehkého máslového těsta s rybízovou marmeládou sypané moučkovým cukrem ve tvaru velikonočního vajíčka. Vynikající je nejen ke kávě, ale potěší i malé mlsouny. Dát si jej můžete v kavárně nebo odnést v sáčku domů. To vše podtrhuje originální mechový cupcake, veselý jarní dezert z vláčného piškotového těsta plněný nadýchaným krémem ze šlehačky a mascarpone s lesním ovocem. Navrch je cupcake zdobený lyofilizovanými malinami.

Velikonoční akce trvá do 10. dubna nebo do vyprodání zásob.

CrossCafe pistáciový vaječňák 500 ml, cena 319 Kč

CrossCafe matcha latte, cena od 79 Kč.

Crosscafe linecké cukroví, cena od 39 Kč.

CrossCafe mechový cupcake, cena od 59 Kč.

K dostání v kavárnách CrossCafe.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.