středa 21. dubna 2021

Ve znamení elegance a stylu

Každá žena zatouží být čas od času dámou. Obléct si pěkné šaty, upravit vlasy, nahodit rtěnku, obout svůdnou obuv a vyrazit do ulic. Co si představíte pod pojmem svůdná obuv?

Většina pomyslí nejspíš na jehlové podpatky. Jehly sice vypadají na noze velice žensky, ale jen pokud na nich umíte chodit. Navíc není obuv na takovém podpatku většinou příliš pohodlná. Podtrhnout ženskost a propůjčit svůdnost neumí jen jehly, ale jakékoliv vyšší podpatky. Co takhle obout letos na podzim nízké kozačky na blokovém podpatku?

Vypadají elegantně, nadčasově, stylově a žensky. Díky širokému podpatku jsou i nesmírně pohodlné. Vyberte si svůj vysněný model z nové kolekce Deichmann. S radostí ho budete nosit celý podzim. Toužíte po minimalistických elegantních kozačkách nebo originálních zdobených modelech? V podzimních novinkách najdete jedno i druhé. Kolekci vládnou nejen čisté linie a jednoduchý design, ale i modely s rafinovanými přezkami či poutavými kovovými detaily.

Obujte je k romantickým nebo elegantním šatům, k módní plisované sukni nebo ke kalhotám, skvěle vypadají téměř k čemukoliv.

Zdroj foto: archiv z aktuální kolekce značky Deichmann.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.