pondělí 18. ledna 2021

Retro je zpět

Kdy jste naposledy fotili na film? Pamatujete si doby, kdy byla každá fotka důležitá? A dny, kdy jste zapomněli ručně nastavit budík – a spali jste sladce až do oběda? Retro kolekce malých domácích spotřebičů Gorenje přinese tyhle staré dobré časy k vám domů.

A to báječné je, že jsou tito vydatní pomocníci vedle jedinečného vintage designu obdařeni vyspělými funkcemi, které nechají vaši kreativitu v kuchyni naplno vyniknout.  Užijte si svoje retro s novou ucelenou kolekcí kuchyňského robotu, ručního mixéru, blenderu, rychlovarné konvice a toustovače ve dvou barvách: nikdy nestárnoucí černé a v barvě šampaň.

Kuchyňský robot Gorenje MMC1000RLBK v retro designu s výkonem motoru 1000 W a sedmi rychlostmi je nejen krásný, ale i výkonný a všestranný. Proto už odteď přenechejte šlehání, míchání a hnětení vysoce vyškolenému asistentovi!

Robot má planetární systém míchání, kdy se míchací zařízení otáčí kolem své osy, zatímco se mixovací hlava otáčí v opačném směru. Tento skvělý vynález zajistí, že se všechny složky dokonale a rovnoměrně propojí a provzdušní, a těsto nebo směs tak budou pružné a nadýchané. Mixovací nádoba z nerezové oceli o objemu 4,5 l dodává zařízení moderní a elegantní vzhled a prodlužuje jeho životnost. Průhledné víko usnadňuje kontrolu nad celým procesem, zabraňuje rozstříkávání obsahu a umožňuje plynule přidávat přísady. Nádobu jde mýt v myčce nádobí.

Robot je dodáván s hákem na těsto, šlehací metlou, plochou a flexi metlou. Šlehací metla provzdušňuje a mísí složky pro měkkou a nadýchanou konzistenci. Hák na těsto účinně zvládne i ta nejtužší těsta, plochá metla připraví vynikající krém nebo jemnou bílkovou pěnu, zatímco flexi metla poslouží jako vynikající nástroj pro nejjemnější krémové směsi a toppingy. Můžete dokoupit i další příslušenství: třeba nástavec na čtyři druhy cukroví, nástavce na těstoviny, lisování šťáv, mletí masa, výrobu domácích klobásek, disky pro krájení a strouhání ad. Cena robotu v černé barvě je 6 990 Kč a v barvě šampaň je 6 499 Kč. Aby byla vaše retro sbírka kompletní, pořiďte si i stolní blender (1499 Kč), tyčový mixér a šlehač s nádobou (999 Kč), rychlovarnou konvici (1299 Kč) a topinkovač (1499 Kč). Všechny spotřebiče můžete mít jak v černé, tak v barvě šampaň.  

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.