Úterý 18. května 2021

V novém katalogu Roter Hahn najdete skvělou odpočinkovou dovolenou pro každého

Značka kvality Roter Hahn představuje nový katalog nabídek rekreačního ubytování na jihotyrolských farmách. Je v něm uvedeno přes 1 600 zemědělských farem, které poskytují ubytování v překrásných lokalitách v horách i údolích Jižního Tyrolska, v luxusně zařízených apartmánech či pokojích.

Farmy se nachází uprostřed horské přírody, daleko od rušných měst či jiných forem masové turistiky, často v nadmořské výšce více než 1 500 m nad mořem. Hosté zde poznají typickou jihotyrolskou pohostinnost i gastronomické speciality z místních surovin.

Pravidla pro přijetí farmy pod značku Roter Hahn jsou velmi náročná. Dbá se nejen na kvalitu nabízeného ubytování, ale také na plnění role vzorného hostitele a úspěšného farmáře. Přesto počet těchto farem stále roste, a tak může letošní katalog představit plných 1 600 míst, kde se mohou hosté ubytovat a strávit zde nezapomenutelnou dovolenou. Místní farmáři musí nejen nabídnout dokonale čisté a útulné ubytování. Musí i nadále plnit svou farmářskou roli – stabilně se věnovat chovatelské či pěstitelské činnosti a moci nabídnout svým hostům také své vlastní produkty. Díky tomu zažijí turisté na farmě uprostřed hor pravou atmosféru jihotyrolského venkova. A navíc, pokud chtějí, mohou se seznámit s chodem farmy, ochutnat domácí výrobky a poznat místní zvyky a tradice.

Na jihotyrolských farmách je stále co dělat, a to v každém ročním období. Odlišné aktivity lákají na jaře a létě či na podzim a v zimě! Tomu je přizpůsoben i nový, právě představovaný katalog. Vyhledávat tu nejvhodnější farmu můžete nejen podle ročních období, ale také podle sportovně rekreačních aktivit, které je možné v místě ubytování podnikat. On-line podobu katalogu najdou zájemci na www.roterhahn.cz, konkrétně zde, v české, německé i anglické mutaci. Pro všechny kdo rádi listují v tištěné verzi, je zde nabídka bezplatného zaslání katalogu přímo domů, a to jak v německé, tak v italské verzi.

Těšíte se na jarní přírodu? Naplánujte návštěvu Jižního Tyrolska již nyní!

Říká se, že již samotné plánování dovolené, představuje velkou část radosti z dovolené samotné. Proto je skvělé myslet na jarní dovolenou již nyní! Ten kdo hledá čistou přírodu, která se probouzí ze zimního spánku do své plné jarní krásy, měl by se vydat do Jižního Tyrolska. Ve vyšších nadmořských polohách ještě i v březnu zůstávají skvěle upravené běžkařské stopy, v níže položených místech si cestovatelé užijí jarní turistické i cyklistické výlety. Vynikající kuchyně s místními specialitami a 300 slunečných dní v roce přesvědčí každého milovníka jarní přírody o tom, že je na správném místě. Každá snídaně, která je v ceně ubytování, je skutečným kulinářským zážitkem. Navíc, po celodenním „dovolenkovém zápřahu“ může strávit příjemné chvíle na místní farmě. Může poznat vyhlášené regionální kulinářské speciality a strávit večer s ochutnávkou místních vín. Ráno pak stačí jen otevřít dveře a vydat se vstříc dalším cestovatelským zážitkům. Samotní farmáři, kteří znají místní přírodu nejlépe, se rádi podělí o své zkušenosti a tipy na výlety.

Fotografie: Titulní stránka katalogu Roter Hahn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.