neděle 18. dubna 2021

Silvestr 2020. Co s načatým večerem?

Právě letos, dříve než kdy jindy, vyhlížíme příchod nového roku a s ním i naděje na návrat do normálu. Ať už se chystáte za letoškem udělat tlustou čáru nebo jen přivítat slavnostně Nový rok, poslední den roku 2020 bychom se měli bavit.

Jestli něco patří k Silvestru, tak je to neodmyslitelně hudba a zábava. Máme pro vás tip na produkty a aktivity, které nezkazí žádnou party. #2021

Hudba je základ

S reproduktorem Panasonic TMAX5 se o hudbu nemusíte obávat, ať budete slavit kdekoliv. Své přátele rozhýbete mocnými basy díky 150W výkonu, strop zvednete kvalitními výškami a světelné efekty z hudebního zážitku udělají nezapomenutelnou noc. Mobilní aplikace Max Juke z vás během pár kliknutí udělá DJe, i když zrovna kralujete parketu. Přehrávat můžete až ze tří zařízení najednou a šťávu dobijete dokonce také z powerbanky. Pokud váš telefon podporuje bezdrátového nabíjení, můžete jej pohodlně nabíjet přímo na repráku.

5 490 Kč – panasonic.cz

Vyzrajte na program s projektorem

Silvestrovský večer můžete zahájit třeba promítáním! Díky projektoru Mi Smart Compact od Xiaomi si budete moct vychutnat 1920×1080 full HD rozlišení a také videa ve 4K. Je lehký, kompaktní a neuvěřitelně výkonný. Automaticky zaostřuje ihned po spuštění, čímž způsobuje přesný a čistý obraz plný výrazných detailů i barev. Projektor, který byl vyladěn odborníky na akustiku, vás dostane i skvostným zvukem s podporou Dolby a DTS. Takže ať už se rozhodnete promítat fotografie, filmy nebo si udělat domácí fotokoutek, s projektorem si užijete

12 990 Kč – xiaomi.cz

Domácí silvestrovský fotokoutek

Vyrobte si s přáteli nebo dětmi rekvizity, vyberte pozadí, nastavte projektor, zhasněte světla a zábava může začít! 

Redakce doporučuje

Prozkoumejte koktejlovou inspiraci palírny whisky Glenmorangie a objevujte nové výzvy pro blížící se oslavy konce roku. Lehká a ovocná chuť jemné skotské whisky se díky své komplexnosti výborně doplňuje s ostatními chuťovými nuancemi, ať už jde o kyselejší nebo sladší tóny. V pestré nabídce koktejlů si tak své najde milovník klasických kombinací i odvážných chutí. S těmito míchanými drinky, které snadno připravíte z pohodlí domova, u hostů zajisté zabodujete. 

Tyto lahodné recepty na míchané drinky oslavující jemnost a oslnivou komplexitu jednosladové skotské whisky Glenmorangie se stanou srdeční záležitostí nejen každého milovníka whisky. 

Matheson’s Sour

S tímto drinkem se vydáte na cestu za poznáním pravých elegantních rysů whisky přesně tak, jak si je zakladatel William Matheson představoval. V kombinaci s čerstvou citronovou šťávou, bezovým sirupem, sladce vonícím sirupem z mandlí a bitters se Glenmorangie Original příjemně rozvine do nové podoby klasického drinku whisky sour. Dozdobeno v ikonicky oranžovém stylu pomerančovou kůrou.

Ingredience

50ml Glenmorangie Original

25ml čerstvá citronová štáva

10ml bezový sirup

10ml mandlový sirup

1 střik Angostura Bitters

Ozdoba: pomerančová kůra (volitelné)

Postup

Promíchejte všechny ingredience s kostkami ledu v shakeru nebo velké zavařovací sklenici, přelijte přes sítko a ozdobte pomerančovou kůrou.

Lasanta Old Fashioned

Vytvořeno s jemností i kořením pro mučivě lákavý výsledek. Kombinace chutí Glenmorangie Lasanta a bitters, kterou lahodně narušuje sladká chuť bílého cukru. Podáváno na ledu. 

Ingredience

50ml Glenmorangie Lasanta

4 střiky Angostura Bitters

1 lžíce bílý cukr krystal

Ozdoba: pomerančová kůra

Postup

Nalijte všechny ingredience do nízké sklenice. Důkladně promíchávejte dlouhou lžičkou, dokud se cukr nerozpustí. Přidejte led (doporučujeme velké kostky ledu) a ještě krátce promíchejte, aby se drink před podáváním ochladil a mírně zředil. Ozdobte sklenici pomerančovou kůrou a podávejte.

Zdroj foto: archiv společností 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.