Čtvrtek 22. dubna 2021

Rouška v síťovce

Den matek letos připadá na 10. května. Typickým dárkem jsou květiny a drobné dárky. Koronavirová pandemie otočila život v Česku naruby a ovlivňuje i to, čím děti své maminky obdarují. Mezi dárky se tak letos objeví i roušky.

Síťová taška zažívá v poslední době opětovný boom a nejen na nákupy ji používá stále víc Čechů. Stala se také originálním a velmi oblíbeným dárkem. Češi si síťovky nadělují pod stromeček, ženy je dostávají k narozeninám, Valentýnu a ani Den matek nezůstává pozadu. „Aktuálně vyrábíme osmnáct barevných variant z pružné bavlny, z pevného bambusu nebo z umělých vláken. Zákazníci mohou vybírat hned z několika typů  – velmi oblíbená je pružná síťovka z bavlny, novinkou jsou pletené síťové kabelky a velké oblibě zákazníků se těší i síťovaný batoh. Pokud zákazník pro maminku vybere typ a barvu síťovky, může ji ještě nechat zabalit do originálního dárkového balení. Navíc za každý nově uskutečněný nákup v našem e-shopu nad 250 korun necháme vyrobit tři roušky z bavlny pro potřebné. Nákupem síťovky nám tak zákazníci pomohou vyrábět další roušky pro ty, kterým chybí, a zároveň pořídí maminkám originální dárek,“ řekla majitelka značky Česká síťovka Karolína Pechová.

Kvůli koronavirové pandemii budou letos oslavy Dne matek probíhat pravděpodobně jen v úzkém rodinném kruhu, po sítích nebo v rouškách. A právě designové roušky mohou být originálním dárkem, kterým můžeme maminky potěšit. „Samozřejmě se snažíme reagovat na aktuální situaci a vyrábíme bavlněné roušky pro potřebné zdarma. Zároveň jsme se rozhodli vyhovět poptávce našich zákazníků po kvalitních rouškách. V našem e-shopu prodáváme designové, dvouvrstvé roušky s drátkem kolem nosu. Vyráběny jsou v dílně v Desné v Jizerských horách z vysoce kvalitního a odolného materiálu, který lze samozřejmě vyvařit, což ale nemá vliv na barvu a jas materiálu, ty jsou stálé. Za každou koupenou roušku získáme prostředky na věnování jedné roušky potřebným,“ uvedla Karolína Pechová. 

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.