pátek 23. dubna 2021

Plesová sezóna může začít

Plesová sezona je konečně tady! Také se těšíte, až si zatančíte na bále se svojí drahou polovičkou? Nepodceňte výběr pohodlné společenské obuvi. Vyberte si takovou, ve které můžete protančit opravdu celou noc.

Objevte elegantní lodičky z aktuální kolekce Deichmann a blýskněte se ve stylovém atraktivním modelu!

Ples je významnou společenskou událostí, která si žádá určitý dress code. Dámy se rády předhánějí v tom, která vynese co nejpoutavější a nejoriginálnější garderobu, ale určitě by neměly zapomínat ani na správný výběr obuvi. Vyhněte se společenskému faux pas a zainvestujte do dokonalého plesového obutí. Buďte hvězdou večera ve společenské obuvi na vysokém podpatku z kolekce Deichmann! Ideální jsou lodičky s uzavřenou špičkou, které barevně ladí k šatům.

Nic nezkazíte nadčasovými černými nebo tělovými lodičkami. Ty se hodí téměř ke všemu. Trendem jsou také odvážnější metalické modely. Odcházíte z tanečního parketu jako poslední? V tom případě zvolte raději pohodlnější lodičky buď na středně vysokém jehlovém podpatku, nebo na podpatku blokovém. Větší stabilitu vám propůjčí také lodičky s přezkou kolem kotníku či přes nárt. Tak které vás nejvíc okouzlily?

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.