pondělí 19. dubna 2021

Na Václavském náměstí se otevře nový dům hraček

Sparkys, český prodejce hraček, dárků, dětského oblečení a potřeb pro děti, otevře v květnu dvoupatrový dům hraček přímo na Václavském náměstí v Paláci Juliš. Obchod s celkovou plochou více než 1 000 m2 se tak stane novou vlajkovou lodí firmy v České republice.

„Dům v centru Prahy na Václavském náměstí 22 je skutečně unikátní, a to nejen svým umístěním, ale také dispozičním řešením. V této lokalitě se totiž obvykle pronajímají jednotky ve velikosti od 300 do 400 m2. V Paláci Juliš jsme však měli k dispozici mezonetový prostor s celkovou plochou více než 1 000 m2,“ komentuje Lucie Romeo, Consultant Advisory & Transaction Services – Retail v CBRE, a dodává: „Hledali jsme opravdu reprezentativního nájemce, který dané místo ještě povznese. Sparkys zrovna ukončil pronájem v nedaleké Havířské ulici a poohlížel se po nových prostorách na hojně frekventovaném a dobře viditelném místě. Od počátku šlo o jasnou shodu, takže obě strany uzavřely smlouvu o dlouhodobém pronájmu.“

Sparkys je součastí skupiny Wormelen group, která obchoduje s hračkami a potřebami pro děti již od roku 1990.

„Už delší dobu jsme hledali možnost přestěhovat náš ,,Dům hraček“ na viditelnější místo. Tato lokalita je jedna z nejatraktivnějších v Praze a tudíž následovalo rychlé rozhodnutí. Na zákazníky čeká útulná prodejna s lepší dostupností. Otevření předpokládáme po celkové rekonstrukci v květnu,“ dodává Jan Mařík, jednatel Sparkys.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.