sobota 24. července 2021

MATRACE MORAVIA COMFORT: OD INSPIRACE PO SKUTEČNÉ POHODLÍ

Pro vaše zdraví není důležitý jen spánek jako takový, ale také výběr matrace, která uleví vašim zádům po každém náročném dni. Ortopedická matrace zajišťuje dokonalou podporu těla a správné rozložení váhy, díky čemuž se uvolní svaly i celá páteř. Podstatné jsou přitom zejména použité materiály, jež zaručí prodyšnost a dlouhodobou stabilitu, díky níž si budete užívat plnohodnotný spánek po dlouhé roky.

Pokud se právě i vy poohlížíte po nové matraci a myslíte především na své zdraví, nechte se inspirovat v akční nabídce českého výrobce MORAVIA COMFORT.

Kvalitní matrace je po délce rozdělena do několika, obvykle sedmi, zón. Ty se liší strukturou materiálu podle toho, jaká část těla na ní bude spočívat. Pod kyčlemi by měla být nejtvrdší zóna, pod hlavou a nohami mírně odlehčená a ve zbylých částech, jako jsou např. ramenu, ještě víc odlehčená. Tak vypadá správná matrace, která nejlépe kopíruje tvar těla. Přes e-shop MORAVIA COMFORT můžete nyní za výhodnou cenu pořídit třeba středně tuhou matraci MARISA, vhodnou pro každého, kdo si nepotrpí na zbytečné rozptylování. Matrace v sobě ukrývá pěny s vysokou trvanlivostí a nosností. Spodní univerzální podpůrná vrstva zajistí správnou stabilitu vašeho těla, snímatelný potah pak zaručí jednoduchou údržbu.

Plnohodnotný spánek můžete nyní dopřát i svému čtyřnohému miláčkovi. V akční nabídce naleznete i ortopedickou pohovku pro pejsky LAJKA s vyvýšenými okraji po oporu hlavy při odpočinku po aktivním dni. Pelíšek je složen z prodyšné pěny ADAPTAN bez obsahu škodlivých látek, ortopedická varianta navíc zahrnuje i paměťovou pěnu VISCOR, jež reaguje na teplotu těla zvířete a pozvolna se mu přizpůsobuje, díky čemuž dojde k odlehčení vyvíjeného tlaku v oblasti kloubů a páteře.

www.moravia-comfort.cz

zdroj foto – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.