Úterý 18. května 2021

Malé domácí spotřebiče se světovým designem

Nechte svou kuchyni zazářit s malými kuchyňskými spotřebiči světově proslulého designéra Ito Morabito. Tento kreativní návrhář s francouzskými kořeny, prezentující své neotřelé počiny pod obchodní značkou Ora Ïto, je známý nadčasovou estetikou a důrazem na funkčnost a jednoduchost.

Ale i provokativními počiny, kvůli nimž je nazýván „zlobivým dítětem“ průmyslového designu. Spolupráce se společností Gorenje trvá už více než desetiletí a přinesla malé i velké kuchyňské spotřebiče Gorenje by Ora Ïto. Můžete tak mít doma docela snadno kus návrhářského nebe.

Řada malých kuchyňských spotřebičů Gorenje by Ora Ïto zahrnuje stolní mixér, ruční mixér, tyčový mixér, rychlovarnou konvici, kuchyňskou váhu a toustovač. Nadčasově elegantní spotřebiče v minimalistickém designu s organickými prvky a kovovými akcenty můžete mít v bílé, ale i černé barvě. Vynikají i ergonomickým designem pro snadnou manipulaci a intuitivním ovládáním. Usnadní vám proto každodenní rutinu a navíc vám doma budou dělat i hvězdnou společnost.

Toustovač T800ORAW se snadným ovládáním podsvícenými tlačítky má šest úrovní ohřevu i funkci rozmrazování. Toust nebo chléb bude rovnoměrně propečený po obou stranách a nakonec se automaticky vysune – zdvih je tak vysoký, že pečivo pohodlně vyjmete mimo horkou zónu. Díky širokým otvorům můžete opékat i bagety nebo hamburgerové rolky, a s nástavcem, který je součástí toustovače, i rohlíky a housky. Bílý indikátor vás upozorní, že je přístroj v provozu. Studené stěny zabrání tomu, že byste se mohli spálit. Doporučená cena: 1 399 Kč.

Rychlovarná konvice K15ORAW s objemem 1,5 l, skvěle izolující dvojitou nerezovou vnitřní stěnou a otočnou základnou se postará o bleskový ohřev dostatečného množství vody i obdiv návštěv.  Samozřejmostí je automatické vypnutí po dosažení bodu varu, indikátor provozu a ochrana proti přehřátí. Doporučená cena: 1 299 Kč.

Tyčový mixér HB600ORAW skvěle padne do ruky. S výkonem motoru 600 W, čtyřbodovým ostřím a tlačítkem turbo pro okamžité zvýšení výkonu si poradí se všemi surovinami. Výsledkem bude jemná struktura připravovaných pokrmů. Oceníte i jeho tichý chod. Doporučená cena: 799 Kč.

Stolní mixér B800ORAW zvládne každou těžkou práci. S pohonem motoru 800 W a třemi rychlostmi si poradí i s ledem pro míchané nápoje nebo lahodné ovocné koktejly. Výhodou je i odolná nádoba opatřená odměrkou pro přesné dávkování. Jednoduše ho i vyčistíte. Pro extra bezpečnost je zabudovaná ochrana proti přehřátí. Doporučená cena: 1 599 Kč.

Mixér M400ORAW má ergonomicky řešenou rukojeť, která se dobře drží a ukrývá jednoduché ovládání – přepínáním mezi pěti stupni snadno ovládáte rychlost míchání. Potěší pomalý náběh, který zabrání znečištění okolí surovinami v počáteční fázi šlehání nebo hnětení. Šlehací metly i hnětací háky jsou vyrobené z odolné nerezové oceli. Doporučená cena: 1 199 Kč.

Elegantní kuchyňská váha KT10ORAW se skleněným povrchem a LCD displejem nemůže chybět v žádné domácnosti – zváží cokoliv budete potřebovat až do 10 kg, díky funkci vynulování můžete postupně přidávat suroviny a nemusíte v duchu sčítat gramy. Vyniká jednoduchým ovládáním i snadnou údržbou. Sklo je tvrzené a je tak odolné proti poškození. Doporučená cena: 699 Kč.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.