pátek 12. července 2024

Majaland stojí za vaši návštěvu

Legraci na každý den v roce slibuje zábavní park Majaland, který se nachází v outletovém centru POP Airport v Tuchoměřicích u Prahy. Kromě rozsáhlé vnitřní části s mnoha atrakcemi pro tuto letní sezónu otevřel také venkovní areál o rozloze 5 000 m2.

Děti si tak atrakce s motivy Včelky Máji nebo oblíbených hrdinů Supewings užijí za každého počasí. Díky speciální zvýhodněné Roční kartě navíc můžou Majaland navštívit během následujícího roku tolikrát, kolikrát jen budou chtít.

Motýlí kolotoč, Vikova horská dráha, Létající kola nebo Tančící fontány. To jsou jen některé z mnoha atrakcí, které na děti i jejich rodiče čekají v zábavním parku Majaland nedaleko pražského Letiště Václava Havla. V období od května do října si navíc můžete užít spoustu zábavy i ve venkovní části. Na více než 5 000 m2 jsou pro děti přichystané další zajímavé atrakce, které slibují zábavu na celý den. Inspirované jsou oblíbenými postavičkami Superwings. „Tematicky tak venkovní část koresponduje s tím, že se nacházíme hned vedle mezinárodního letiště Václava Havla,“ popisuje ředitel parku Miroslav Ducháč. Návštěvníci se mohou těšit na atrakce jako Albertův let, Paulovo dopravní hřiště, Mega trampolína, Létající kola nebo Tančící fontány. Samozřejmostí jsou také stánky se sladkým nebo slaným občerstvením.

Za ideovou koncepcí parku je belgické studio Plopsa, architektem je nizozemská kapacita v oboru designu zábavních parků Kristof Van Hove. Atrakce dodávají zavedení čeští a evropští dodavatelé a splňují nejpřísnější kritéria včetně certifikace TÜV.

Zvýhodněná Roční karta

„Díky speciální Roční kartě je možné Majaland navštívit kdykoliv v následujícím roce. Rodiče s dětmi tak mohou přijít klidně každý den a užít si vše, co nabízí vnitřní i venkovní část parku, na maximum. Jedná se o skvělý způsob jak ušetřit, pokud rodina nedá na Majaland dopustit a navštěvuje ho pravidelně,“ vysvětluje výhody Roční karty Miroslav Ducháč. Cena karty je pro děti do 1 metru výšky 1499 korun, vyšší děti a dospělí pak zaplatí 2499 korun.

Po celý rok je otevřený vnitřní park Majalandu. V Majalandu si tak rodiny užijí zábavu za jakéhokoliv počasí. „V případě, že venku prší, nebo je naopak až moc velké vedro, poskytne vnitřní prostor díky modernímu systému řízené ventilace příjemné klima. Když je venku dobře, mohou děti dovádět tam,“ dodává Miroslav Ducháč. Ve vnitřních prostorách se děti zabaví na 220 m dlouhé horské dráze, obřím řetízkovém kolotoči, zažijí volný pád, zajezdí si na Autodromu nebo na mnoha dalších atrakcích.

Zdroj foto : archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.