pondělí 19. dubna 2021

HONOR slaví Mezinárodní den žen oficiálním partnerstvím šampionátu IISA a hledá nejsilnější ženy Česka a Slovenska

Mezinárodní den žen, v Česku i na Slovensku mnohem více oblíbený a zabydlený svátek než Valentýn, je na spadnutí. Myslíte na to, čím udělat radost své nejdražší ve svém okolí? A čím je pro vás právě ona ta výjimečná? HONOR právě teď hledá nejsilnější ženy Česka a Slovenska. Výzva probíhá na Instagramu společnosti. HONOR se také stal oficiálním partnerem šampionátu IISA (International Ice Swimming Association).

HONOR hledá nejsilnější ženy Česka a Slovenska

Víte o opravdu výjimečné a silné ženě kolem sebe? Sdílejte její příběh na Instagramu @honorczsk, přidejte hashtag #HonorWomanPower a nezapomeňte sledovat oficiální profil společnosti. Čas na sdílení výjimečného příběhu ženy ve svém okolí máte jen do 11. 3. 2020. HONOR pak vítěze odmění hodnotným balíčkem limitované edice kosmetické taštičky MOSCHINO, stylového mobilního telefonu HONOR 20 Lite a chytrými hodinkami HONOR MagicWatch 2 v kovově zlaté barvě Sakura Gold.

Oficiální partnerství se šampionátem IISA

Značka HONOR dlouhodobě podporuje sportovce po celém světě. O to více, pokud jde o výjimečné sportovkyně. V minulém roce to byla např. fotbalová reprezentantkyně anglické fotbalové rezprezentace Arzenalu Beth Mead. V České republice a na Slovensku HONOR dlouhodobě podporoval olympijskou šampionku Evu Samkovou nebo také fotbalovou gólmanku a hráčku SK Slavia Praha Báru Votíkovou.

HONOR se nyní oficiálně stává také partnerem šampionátu IISA (International Ice Swimming Association), mistrovství v ledovém plavání. Šampionátu se ve Velké Británii zúčastnili sportovci ze 40 zemí. První strhující závod série IISA GB Championships 2020 včetně vrcholu šampionátu závodu na

1 km a 500 m se uskutečnil v Sandfordském parku Lido v Cheltenhamu od 22. února do 23. února 2020.

Všichni účastníci šampionátu i ambasadoři partnerství IISA a HONOR MagicWatch 2 atakovali svoje osobní i světové rekordy. Špičku mezi světovými plavci tvoří zakladatel IISA a držitel světového rekordu v plavání v nejjižněji položeném místě Ram Barkai, Němec Christof Wandratsch, Kyra Wijnker z Holandska, světově proslulá plavkyně na otevřeném moři, Samantha Whelpton, elitní africká plavkyně v ledové vodě nebo britské plavecké špičky Kate Steels, Jonty Warneken, Caroline Saxon či Joanne Jones.

Dvoudenní událost byla opravdový sportovní svátek v ledovém plavání i díky obrovské energii napříč všemi závody v ledové vodě 6.4°C. Sportovci měli koupací čepice,  brýle na plavání a naši novinku HONOR MagicWatch 2, která plavcům dělala společnost po celou dobu šampionátu a pomáhala jim s  monitoringem. Díky 15 indoor a outdoor fitness režimům mohli monitorovat svoje výkony po celou dobu. Hodinky jsou voděodolné až do houbky 50 metrů. Monitorovali si srdeční tep, SWOLF skóre, vzdálenost, rychlost a okysličení krve. Plavci tak měli informace o svých výkonech po celou dobu závodu.

Kate Steels, ambasadorka HONOR, plavkyně pro ledové plavání, stanula v síni slávy pro rok 2020 na 500 m a 1 km. Světová jednička Jonty Warneken získal 1. místo ve své věkové kategorii na 250 m. Caroline Saxon reprezentující Velkou Británii na světovém šampionátu v Murmansku (Rusko) si domů odvezla medaili za 1. místo 200 m freestyle a 1 km ve své věkové kategorii.

„Nikdy by mě nenapadlo nosit chytré hodinky při plavání v ledové vodě. Je super mít monitoring tepu srdce po ruce, je to fascinující, jak rychle se zvýšil hned v první minutě,“ dodala Kate Steels.

„Je nám velkým potěšením oznámit partnerství s IISA. Tak, jak cílíme na mladé publikum s celosvětovou výzvou #MOVEBETTER, která je o aktivím životním stylu, i tato spolupráce demonstruje, jak silné a inovativní technologie pomáhají každému, kdo se pouští do odvážných sportů až po profesionální atlety překonávající jejich tréninky, třeba i díky HONOR MagicWatch 2 a jejich speciálním funkcím. Odvaha a odhodlání ukazují, jak plavci i atleti nikdy nepřestanou atakovat svoje limity být ještě lepší,“ řekl George Zhao, globální prezident HONOR.

„Zajištění bezpečného a zábavného zážitku ledového plavání je srdeční záležitost komunity kolem IISA. Je nám ctí být v týmu se značkou HONOR a vyzkoušet novinku HONOR MagicWatch 2 s pokročilými funkcemi. I to pomáhá předcházet případným zraněním během závodu a nabízí velmi přesné analýzy výkonosti ve vodě během vyčerpávající tréninkové sezóny,“ uvedl Ram Barkain, zakladatel IISA.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.