sobota 16. ledna 2021

Dopřejte si jídlo jako z restaurace

Jste zvyklí zajít si na českou klasiku do restaurace a chybí vám? Nebaví vás už každý den vařit, natož vařit na několik dní dopředu a jíst pak pořád to samé? Nechce se vám platit každý den za dovážku a čekat, kdy konečně zazvoní kurýr s krabičkou? Pak právě vy oceníte česká poctivá jídla značky Hamham.cz.

Hotová jídla vaří přes 12 let, dříve jejich odběrateli byly převážně restaurace. Nyní si jejich kvalitu a zkušenosti můžete dopřát kdykoliv doma – díky způsobu balení pokrm vydrží až 60 dní. A nemusíte se bát, že by jejich svíčková či guláš byly nadopované „éčky“, aby tuto dobu vydržely. Hamham.cz se může pochlubit certifikátem Bez zbytečné chemie, tzv. CEFF Certified E-Friendly Food.

V posledních týdnech vlivem karantény a zavření restaurací se řada restauratérů a dalších prověřených značek jako Zdeněk Pohlreich nebo Košík pustili na trh s dovážkovým jídlem, které šokově zchladí a jídlo pak vydrží zhruba 3 dny. Trvanlivá chlazená jídla jsou prostě jednoznačným fenoménem této doby. My vám s našimi zkušenostmi a kapacitou naší kuchyně můžeme nabídnout na 80 druhů jídel včetně polévek, příloh, klobás a tlačenky. Ať už máte chuť na některý ze široké nabídky gulášů, svíčkovou omáčku s poctivým zadělávaným houskovým knedlíkem, pečenou kachnu, vepřové koleno či žebra, některé z mnoha rýžových jídel nebo dokonce na sladkou klasiku jako šišky s mákem nebo buchtičky se šodó, vše najdete na našem e-shopu www.hamham.cz

Díky dlouhé trvanlivosti si můžete udělat pořádnou zásobu, na první nákup s objednávkou nad 1000 Kč navíc se slevou 150 Kč. Jídlo zaplatíte jednoduše kartou přes náš e-shop, při objednávce do 12 hodin vám objednávku zavezeme po Praze druhý den, Prahu-Východ a Prahu-Západ zavážíme jednou týdně.

Jídla si můžete nechat dovézt na adresu, nebo si je můžete bezkontaktně vyzvednout ve výdejně na Praze 8. Ke Stírce 338/51, 182 00 Praha 8, Kobylisy. Metro Kobylisy (200 m), Tramvaje 3, 10, 17, 24 zastávka Ke Stírce (50 m). Parkování pro zákazníky je přímo před obchodem.

Jak to celé funguje?

Naše pokrmy dostanete zabalené do PA/PE sáčků, ve kterých je můžete rovnou ohřát, nemusíte tedy ani mýt hrnce, ani pokrmy znehodnocovat ohříváním v mikrovlnné troubě. Plastové obaly rozhodně nejsou trendy, když si ale propočítáte, kolik obalů vyhodíte při běžném nákupu, tak s našimi jídly (navíc opravdu trvanlivými, takže nehrozí rychlá zkáza a následné vyhazování) jich můžete paradoxně spotřebovat méně než při domácím vaření: veškeré maso, zeleninu atp. nakupujeme nebalené, další suroviny ve velkých baleních, takže množství odpadu při zpracování je opravdu minimální. Sami hospodaříme s odpady tak, aby jich vznikalo co nejméně, ty, co vzniknou, samozřejmě třídíme, recyklujeme a kompostujeme. Další podrobnosti ohledně našich obalů a našem nakládání s odpadem najdete na https://www.hamham.cz/vyhody-jidel/prakticke-baleni-jidel

Jídla od hamham.cz jsou skvělým řešením pro ty, kdo se nespokojí s polotovary nebo mraženým jídlem, nemají čas denně vařit, ale chtějí kvalitní kuchyni na úrovni jídla v restauraci.

www.hamham.cz

M: +420 777 140 974, E: eshop@hamham.cz

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.