pondělí 19. dubna 2021

Co na Valentýna (ne)dělat?

Den svatého Valentýna… Můžete ho nenávidět, nebo oslavovat – jiná možnost neexistuje. Rozhodně jsou ale věci, které na tento svátek lásky nedělejte nebo je vyměňte za ty zásadně příjemnější.

Sprcha ve dvou

Při velikosti průměrného sprchového koutu v domácnosti není romantická sprcha ve dvou asi to ideální. Naopak sklenka sektu, vířivka a ztlumená světla, to si užijete oba dva. Navštivte třeba nově otevřenou pražskou Saunu central, kde můžete strávit i celou noc v apartmánu s vířivkou a saunou (odkaz ZDE). Letošní Valentýn připadá na pátek, takže můžete vyrazit do wellness na celý víkend a zrelaxovat se nejen ve vířivce.

Ztrácet energii vysáváním

Uklízet na Valentýna se přece nehodí. Radši si dopřejte celý den v peřinách s drahou polovičkou. Pusťte si oblíbené filmy, čtěte si, povídejte a nestarejte se o čas. Jídlo si objednejte přes internet a úklid nechte na svém robotickém pomocníkovi. Abyste nemuseli vstávat, zadejte příkaz k úklidu pomocí mobilní aplikace. Ano, čtete správně, robotické vysavače iRobot ovládáte přes aplikaci HOME. Zatímco se budete oddávat peřinovým hrátkám,

Roomba i7 dokonale vysaje všechna zákoutí vašeho domova. Nemusíte se bát, že by robot nějaký kousek vynechal. Díky inteligentnímu mapování prostoru Imprint si pamatuje, v jaké místnosti se nachází, a přizpůsobí tomu úklid. Jakmile začne cítit, že mu dochází „šťáva“, dojede se sám dobít a poté začne uklízet v místě, kde předtím skončil.

Doma a sólo

Jste na Valentýna single? Nezůstávejte přece doma, Netflix partnerský vztah nenahradí. Projděte se na čerstvém vzduchu a oběd si dejte v nové restauraci Bull & Bonito v Dejvicích a vychutnejte si to nejlepší ze středomořské kuchyně. Na své si přijdou milovníci steaků i rybích specialit (odkaz ZDE). Takže pár kamarádek s sebou a třeba tam “někoho” dalšího potkáte.

Roomba nebude sedět v koutě

Nenechávejte roboty samotné. I oni umí zažehnout velkou lásku, např. Roomba i7 si perfektně rozumí s robotickým mopem Braava Jet m6. Díky technologii Imprint Link spolu roboti komunikují a vyrážejí uklízet synchronizovaně, jeden po druhém. Nejprve Roomba místnost důkladně vysaje a jakmile zajede do dokovací stanice, vyráží Braava vytírat. Lidé se v tomto dokonalém souznění mohou inspirovat!

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.