Čtvrtek 8. června 2023

Bauer edice se rozrůstá

Bauer značka roste a nově představuje další signature produkty. První byl Bauerův dort, který láme prodeje a za pár let bude známý stejně jako Sachrův dort. Tento příběh se začal odehrávat již minulý rok na jaře. Poté ten samý rok na konci léta přišel šéfcukrář Vojtěch Řehák s Bauer zmrzlinou, se kterou se o pár měsíců později účastnil v uznávané soutěži Gelato Festival World Masters a vůbec si nevedl špatně, a tím se začal odehrávat příběh druhého signature produktu.

Novinkou tohoto roku je Bauer pohár a současně i Bauer milkshake. V novinkách hraje hlavní roli jak jinak než Bauer zmrzlina, které obsahuje směs tří čokolád. „Tmavá je intenzivní a zemitá, mléčná dodává jemnost a bílá je na dokreslení plného čokoládového zážitku. Poměr ingrediencí je stěžejní. Pravé gelato nikdy nesmí být jen sladká hmota bez emocí. Naopak, gelato musí vyprávět chuťový příběh od začátku do konce,“ říká šéfcukrář Bauer Hotel Group Vojtěch Řehák. Tento chladivý klenot dostává novou podobu v honosném poháru a milkshaku. Obě varianty jsou nápadité. Je to díky intenzivní práci šéfcukráře, který neusnul na vavřínech a neustále posouvá svou práci dále.

Dort, zmrzlinový pohár a milkshake nesoucí název Bauer je k dispozici v restauraci U Prince, která nabízí nejkrásnější venkovní posezení na Staroměstském náměstí a současně v horním patře stejné historické budovy neboli na Terase U Prince. Tady všude lze okusit Bauerovu edici lahodných chutí.

Restaurace U Prince, Staroměstské náměstí 29, Praha 1, https://restauraceuprince.com

Terasa U Prince, Staroměstské náměstí 29, Praha 1, https://www.terasauprince.com

zdroj foto – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.