neděle 7. března 2021

5 Otázek pro …

Rodačka z Olomouce se před dvěma lety přestěhovala s rodinou do Prahy, aby si mohla jít za svým snem, kterým je stát se profesionální herečkou a zpěvačkou. Teprve čtrnáctiletá Isabella Rossini má slušně nakročeno.

Hlas má jako zvon a hereckého talentu dostala do vínku požehnaně. O svých kvalitách přesvědčila i porotu soutěže Dívka roku, kde získala hned dva tituly Dívka roku Talent a Dívka roku Social Media.

1) Je ti teprve čtrnáct let a už přesně víš, čím chceš být a jdeš si za tím. Pamatuješ si na ten okamžik, kdy jsi si řekla, chci být herečkou a zpěvačkou?


Ten okamžik si přesně nepamatuji, ale vzhledem k tomu, že už paní ředitelka ve školce upozorňovala maminku, že kudy chodím, tudy zpívám, tak to začalo zřejmě už ve školce.


2)  Kvůli tomu, aby ses mohla svému snu plně věnovat a kvalitně se připravovat na zkoušky na konzervatoř, jste se s rodinou přestěhovali z Olomouce do Prahy. Bylo to těžké?

Pro mě to těžké nebylo, se svojí povahou zapadnu všude. Do Olomouce se ale ráda vracím a mám ji v srdíčku.


3)     Co tě na Praze nejvíc baví, a co ti naopak v Praze chybí?

Na Prahu si člověk rychle zvykne, protože je tu spousta příležitostí a možností. Chybí mi tady jen rodina z Olomouce, ale díky rychlým spojům jsou zde za pouhé dvě hodiny. 

4)    Máš ve svojí vysněné profesi nějaké vzory? Je někdo z herců a zpěváků, kdo tě inspiruje?

Nemám žádný vzor, ale inspiruji se lidmi, kteří mě něčím zaujali. Například David Gránský či  Lucka Vondráčková a velmi mě baví herecké výkony Evy Holubové.

5)     V lednu jsi absolvovala talentové zkoušky na konzervatoř, jak probíhala tvoje příprava? Asi byla velmi intenzivní….
V podstatě by se dalo říct, že se připravuji už od malička. Teď už to bylo dopilovávání, protože vždy je co zlepšovat.

Zdroj foto: archiv PR ag.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.