Úterý 18. května 2021

Zvládněte strašáka jménem home office

S příchodem nového roku vstupují na scénu velmi diskutovaná novoroční předsevzetí. Jsou zbytečná nebo stačí jen změnit přístup? Ruku na srdce, kolik předsevzetí se podařilo naplnit vám? Pokud ani jedno, věřte, že v tom nejste sami.

Na začátku roku máme vždy velká očekávání, mít vytyčené cíle je pro osobní rozvoj velmi důležité. Většina z nás bohužel od toho, co si předsevzala do konce ledna ustoupí. Jaká předsevzetí si dát, aby nám vydržela a výsledek stál skutečně za to?

Ujistěte se, že je to to pravé a nebuďte hr

Vychází novoroční předsevzetí opravdu z vašeho přesvědčení? Jednou z hlavních příčin neúspěchu je fakt, že sami stoprocentně nevěříte tomu, co jste předsevzali.

  • Rozhodovací proces a výběr toho pravého by měl být založen na důkladné rešerši vašich úspěchů a neúspěchů.
  • Nezapomeňte zohlednit i věci, které se chcete v následujícím roce naučit.
  • V žádném případě nepodléhejte davu. Mějte na paměti, že předsevzetí musí odrážet vaše osobní preference.
  • Základem je klást si reálné cíle a vše si důkladně promyslet. Ať už chcete zhubnout, naučit se nový jazyk, začít být dochvilný, chovat se ekologičtěji nebo přestat kouřit.


Superpředsevzetí 3v1

Jak přestat s kouřením klasický cigaret, upustit od tabáku, zapracovat na time managementu a ještě zlepšit mezilidské vztahy? Řešení se jmenuje vapování.

Dejte vale klasickým cigaretám, přejděte na elektronické, které mohou dokonce vonět! Kromě zdravotních rizik, která s sebou přináší kouření klasických cigaret a elektronických cigaret s ohřívaným tabákem s sebou tyto typy kouření přinášejí také zápach, který ne každého činí šťastným. Cigaretový kouř je nepříjemný vaší rodině, kolegům a můžete jím odradit i budoucího partnera. Další nepříjemností jsou tzv. kuřpauzy, které vás zdržují od práce a vytrhávají z pracovního rytmu. Alternativa, která řeší všechny tyhle nešvary je malá, voňavá, vejde se do kabelky a můžete ji použít doma a v kanceláři. Seznamte se s blu.

blu je vapovací zařízení, které funguje na bázi aerosolu a je zcela bez tabáku. Vaporizér umožňuje regulaci množství nikotinu, které může pomoci i těm, kteří se pokoušejí přestat kouřit úplně. Skoncovat s kouřením se většinou nepodaří ze dne na den, proto se doporučuje si tento proces usnadnit skrze alternativní formy. blu nabízí dvě různé intenzity náplní. Vaporizér má příjemnou vůni, která nezůstává na oblečení a neznečišťuje domácnost. Kromě ovocných příchutí, jsou uživatelům k dispozici dvě varianty mentolové příchuti, které si zamilují ti, kterým chybí klasické mentolky. Pro ty, co nefandí jakékoliv příchuti je vhodná příchuť klasického tabáku.

S přechodem na blu vám velmi snadno a rychle pomůže program bluCARE, který vás celým procesem provede a zodpoví veškeré vaše dotazy.

Nikdy není pozdě

Přestože příchod nového roku vnímáme jako ten správný čas na významné změny, nikde není napsáno, že musíte začít hned na Nový rok. Zimní období pro vás může být náročné samo o sobě, je-li vám to osobně příjemnější začněte klidně s příchodem jara. Na změnu není nikdy pozdě. Přejeme vám hodně štěstí!

Zdroj foto: archiv PR ag.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.