pondělí 3. října 2022

Zlonínský Dvůr sfoukává první svíčku

ZLONÍNSKÝ DVŮR slaví svůj první rok. Nebylo by narozenin bez pořádné oslavy. Ta se uskuteční 15.10. 2022 od 12 hodin. Jeden rok intenzivních chutí a nepřeberného množství pokrmů. Polední menu, večerní nabídka a speciality dle sezónnosti. To vše proběhlo a bylo to báječné.

Gastronomická jízda za Prahou si zaslouží oslavit. Nemusí být vše skvělé pouze na území velkých měst. Gurmánské klenoty lze nalézt kdekoliv i na těch nejbláznivějších místech. Tělocvična a kulturní sál ve Zloníně taky netušil, koho do svých prostor pustil. Kamil Opelka je milovník dobrého jídla a nebojí se výzev. Opřel se do svého snu a vyšlo to. Restaurace praská ve švech každý den. Lidé se sjíždějí z okolí i ze samotného centra Prahy, aby ochutnali zlonínský styl.

Všichni přátelé, kamarádi a skvělí hosté slaví jeden rok neotřelého gurmánského projektu. Na svátečním menu budou bestsellers mezi které patří tatarák, karabáček, hamburger a v neposlední řadě sushi. Nebude chybět DJ, aktivity pro děti a chuťové zážitky s odborníky s G&T a rumového světa. Alkoholická nabídka je totiž ve Zlonínském dvoře prémiově obsáhlá.

Slavme všichni společně rok podniku ve vesnickém stavení, který oslovil i tu nejnáročnější klientu. Proč ne?

Zdroj foto. archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.