středa 21. dubna 2021

Zima, Vlnáče a Froté

Jak si naplno užít letošní zimu, ať už rtuť teploměru klesne jakkoliv hluboko? Hlavní je nezapomínat na léty a zkušenostmi prověřenou zásadu, že když jsou nohy v teple, pak je v pohodě celé tělo.

Oblíbená česko-slovenská značka ponožek Fusakle proto přichází se žhavou zimní kolekcí plnou klasických vlněných a froté ponožek!

Zima – ponožky, s nimiž poznáte tu nejkrásnější tvář zimy

Novinky Sněhuláci, Sněhové vločky, ale také Zlaté prase nebo  Akční Santa… všichni chtějí být na vašich nohou, když vkročíte do vánočního období. Tak nečekejte, ať nevychladnou!

Vlnáče – tyhle ponožky jsou tajnou zbraní do teplot pod nulou, kdy jsou nohy jako led 

Díky správnému mixu materiálů sedí dobře na noze, jsou pohodlné na nošení a vždy se vrátí do původního tvaru. Vlna je přírodní antialergický materiál, který příjemně hřeje a pohlcuje vlhkost. Nic nezmrzne, dokonce ani úsměv na tváři!

Froté – pohodlné ponožky bez paty, takže sedí všem nohám a nožkám

Jsou určeny pro pravé domácí lenošení i zimní procházky. Extra teplé, příjemné na dotek a pohodlné na celodenní nošení. Díky jedinečné elasticitě přirozeně sedí na nohách různých velikostí, a když budete chtít, můžete si je vytáhnout klidně až pod kolena!  

Fusakle jsou designové ponožky pro každodenní nošení, navrhované a vyráběné výhradně na Slovensku a v České republice – v každé z obou zemí fungují 3 výrobní provozy. Za pět let fungování Fusakle zaměstnávají stovky lidí a mnoha dalším dávají práci v souvisejících oborech. V České republice mají už 21 prodejních míst. Fusakle jsou pro všechny, kteří se chtějí bavit životem, mají chuť pomáhat druhým, a přitom zůstat sami sebou. Česko-Slovenský originál od hlavy po Fusakle!

Kompletní sortiment značky Fusakle je v prodeji v e-shopu na https://www.fusakle.cz/

zdroj foto – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.