Čtvrtek 22. dubna 2021

ZFORMUJTE SVOU POSTAVU NAVZDORY LOCKDOWNU

Lockdown pro fitness centra neznamená lockdown pro vás. Cvičení doma také není ono, pevná vůle není zrovna vaše silná stránka a zásobená lednička láká? Nevadí !!

Získejte vysněnou postavu i bez cvičení

Postavu snů lze získat i jinými způsoby než jen cvičením a držením diet. Jedním z nich je formující spodní prádlo.  Na českém trhu je již nějaký ten pátek, avšak málokterá firma jej umí správně vytvořit. LISCA to umí! Skvělé materiály, které příjemně sedí na těle. Střihy, které sluší každé ženě a kvalita, která je nadčasová. To je společnost LISCA.

LISCA si dala za úkol pro rok 2020/2021 vytvořit speciální formující prádlo, které nám usnadní žití navzdory možnostem, které poskytuje karanténa. I přes omezený pohyb můžete být příjemně sexy.  Vždyť tepláky a vytahané mikiny nejsou jediný outfit.

I v lockdownu jsou okamžiky, kdy chceme být krásné a přitažlivé

Spodní prádlo není jen  podprsenka a kalhotky, patří sem různá body, punčochy, stahovací kalhoty. Toto prádlo Vás rozhodně příjemně překvapí! Až se uvidíte v zrcadle, zjistíte, že vaše postava je přesně taková, o jaké jste vždy snily. Vaše boky, stehna i prsa budou mít tak lákavé křivky, že ostatní ženy budou jen tiše přemýšlet, jakou dietu držíte a kolik jste zhubnula. No a muži? Ti na vás přinejmenším spočinou se zájmem. 

Pryč s tukovými polštářky na bocích, břiše i stehnech. 

Je tu LISCA spodní prádlo pro zformování postavy, které zajistí okamžitý výsledek. Rozhodně neskončíte pouze u jednoho kousku. Dodá vám okamžitě sebevědomí a už nebudete mít problém si obléci upnutý svetřík nebo šaty, které schováváte na den, kdy ,,zhubnete´´.   Byly byste překvapené, kolik žen, do kterých byste to nikdy neřekly, nosí tvarující spodní prádlo.  Nemusíte se obávat, že budete ve vašem okolí jediná.  Formující spodní prádlo je vytvořeno z Bavlny, Polyamidu a Elastanu. Kolekce tvoří klasické kousky až po ty bezešvé.

Cvičení je zdravé, ale chvíli trvá než se dostaví výsledky.  S prádlem LISCA budou hned!

Nezapomeňte, že jakmile jste vy spokojená, je spokojené i vaše okolí.  www.lisca.cz

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.