neděle 18. dubna 2021

Že nakupování a děti nejde dohromady? V prémiovém outletovém centru POP to neplatí

Nakupování v Premium Outlet Prague Airport (POP) bude od této chvíle pro rodiče s dětmi mnohem jednodušší a zábavnější. V nákupním centru se nově otevírá moderní dětský koutek TIME OUT s cirkusovou atmosférou, který se nachází naproti kavárně Starbucks a je pro ně k dispozici každý den od 10.00 do 20.00 hodin. Na své si přijdou jak školáci, tak i ti nejmenší. Rodiče dětí starších 3 let mohou využívat hlídání vyškoleným personálem.

Nově tam totiž otevírá své brány unikátní dětský koutek TIME OUT, který si zamilují děti všech věkových kategorií, i jejich rodiče. Ti si mohou vychutnat šálek kávy, zatímco se jejich dítko přenese do fantazijního světa šapitó.

Do cirkusové atmosféry TIME OUT se brzy přidá speciální síťová atrakce Honeycomb, po které mohou děti vyšplhat až do výšky tří metrů a cítit se jako opravdoví akrobati. Chybět nemůže ani horolezecká stěna, skluzavka nebo pohádková šatna s převleky princezen a rytířů. Ti starší mohou propojit zábavu s poznáním v interaktivní části prostřednictvím herní konzole Playstation 4, virtuální reality a dotykové obrazovky. Pro ty nejmenší návštěvníky jsou připraveny panenky s kočárky, stavebnice, dřevěná vláčková dráha, ponk pro šikuly a další kreativní potřeby, které nemohou v dětském světě chybět.

Na bezpečnost dětí od 3 let dohlédne profesionální a vyškolený personál. Hlídání mohou rodiče využívat vždy během otevíracích hodin dětského koutku. Dohled nad těmi mladšími sice musí zajistit jejich dospělý doprovod, ale zatímco bude malá ratolest zkoumat nové hračky, může si v klidu vypít kávu přímo v koutku.

Dětský koutek otevírá své brány pro návštěvníky centra a jejich ratolesti 15. října 2019. Každý všední den od 10 do 15 hodin do konce října má každé dítě a jeho dospělý doprovod pobyt v koutku zcela zdarma.

Podrobnosti o otevírací době, cenách vstupného nebo každodenním programu najdete na www.pop.cz.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.