středa 21. dubna 2021

Zdravá domácnost

Hurá! Začalo léto a s ním také prázdniny. Nezoufejte, i když letošní situace není zcela ideální pro cestování, letní dny si naplno užijete i doma s rodinou… I když, zabavit děti po celý den a zároveň udržet domácnost dokonale čistou je občas oříšek a dá zabrat i té nejpilnější hospodyňce.

Úklid komplikují nejrůznější dětské hry, ale také noční můra všech alergiků: pyl a prach! Aby byl pro vás úklid co nejsnazší a strávili jste jím co nejméně času, vyvinula značka Rowenta dva skutečně účinné pomocníky: O úklid se postará opravdu flexibilní vysavač Air Force FLEX 560 AQUA a čistý a zdravý vzduch zajistí nová čistička vzduchu Pure Air Genius, kterou si zamiluje (nejen) každý alergik. 

Vyspělá technologie a flexibilita vysavače Air Force FLEX 560 AQUA (RH9490) zaručují maximálně pohodlný úklid. S ohebnou trubicí dosáhnete až 5x dále pod nízký nábytek, než jste byli zvyklí a s novou AQUA hlavicí, která je součástí balení, můžete při vysávání rovnou vytírat. Je to snadné: Z hlavice AQUA odejmete pouze nádržku na vodu, naplníte ji a vrátíte s nataženým mopem z mikrovlákna pro vytírání. Intenzitu průtoku vody lze zcela ovládat pedálem na hlavici. Díky inovativnímu high-tech designu hlavice pro snadné dvojité čištění – vpřed i vzad, je úklid snadný a důkladný beze stop. Navíc s výkonem 100 Air Wattů a novým digitálním bezkartáčovým motorem vám neunikne ani ten nejzapadlejší drobeček nebo kukuřičný lupínek. Lithium-iontová baterie umožňuje bez nutnosti dobití provoz vysávání 35 minut, vysavač je navíc až 2x tišší ve srovnání s předchozí řadou. Air Force FLEX 560 AQUA je vybaven kompletní sadou pro péči o auto a také domácnost se zvířaty včetně miniaturního motorizovaného kartáče pro hluboké čištění nebo kartáče na čistění pohovek a nábytkových tkanin. Doporučená cena je 14 299 korun/ 509 euro.

Nejen pro domácnosti s alergiky je vhodná účinná čistička vzduchu značky Rowenta Pure Air Genius (PU3080). Ta díky 3 úrovním efektivní filtrace a filtru Allergy+ dokáže za pouhé 4 minuty vyčistit vzduch od alergenů a drobných částic v celé místnosti. Inteligentní systém senzorů rozpozná stupeň znečistění a automaticky se přizpůsobí. Dokonce zvládne trvale odstranit karcinogenní formaldehyd. Při tichém chodu 31 dB vůbec neruší a k tomu spotřebuje minimum energie. Čistička vzduchu Rowenta Pure Air Genius vyčistí vzduch v místnosti 10 m2 do 4 minut. Díky mobilní aplikaci můžete v reálném čase sledovat kvalitu vzduchu uvnitř i venku, sledovat množství zachyceného znečištění, ovládat čističku na dálku a třeba i naplánovat její zapnutí. Doporučená cena je 9 899 korun/ 359 euro.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.