neděle 18. dubna 2021

Zahřejte se s designovými kousky ikonické značky Stelton

Milovníkům designu není třeba značku Stelton dlouze představovat. Už více než padesát let sbírají tito dánští návrháři a výrobci kvalitního nádobí jednu designovou cenu za druhou. Užijte si jejich nekomplikovaný skandinávský přístup ve výrobcích ze slavné kolekce Emma.

Dopřejte si hygge plnými doušky. Přísadami tohoto dánského receptu na štěstí je mimo jiné pohodlí, potěšení smyslů a příjemná atmosféra. Ochutnejte je z konvic, termosek, šálků a termo šálků z kolekce Emma. Tato designová klasika se inspirovala v 50. letech a jejích jednoduchých elegantních liniích. Díky tomu vznikly moderní a nadčasové kousky, které krášlí kuchyňské linky a dobře slouží. Stačí si vybrat dobrý čaj nebo voňavou kávu, kterými naplníte krásné šálky Emma, na chvíli vypnout telefon a zapálit alespoň jednu svíčku. Vychutnejte si svou vlastní verzi dánské pohody.

Přijďte si kolekci Emma a další produkty značky Stelton prohlédnout a osahat do prodejny Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo si je vyberte v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.