pátek 23. dubna 2021

Vzhůru do hor ve stylových sněhulích

Plánujete v zimě nezapomenutelnou dovolenou v horách? Ať už vyrazíte do Beskyd, nebo do Alp, připravte se na sněhovou nadílku a vybavte se pořádnou zimní výbavou. Užívejte si výhled na zasněžená horská panoramata a mějte nohy v teple ve stylových sněhulích Deichmann!

Nic nedokáže pokazit sněhové radovánky tak, jako promočená obuv a zmrzlé nohy. Pokud se na dovolené nechystáte dívat na hory pouze z okna hotelového pokoje, měli byste do adekvátního zimního obutí rozhodně investovat. V aktuální kolekci Deichmann najdete trendy a funkční sněhule, které udělají na svahu parádu a navíc vaše chodidla udrží v teple a suchu.

Vychutnávejte si zimní atmosféru naplno v hřejivé a pohodlné obuvi se zabudovanou TEX membránou. Ta udržuje optimální prostředí pro chodidla i během zhoršených klimatických podmínek. Funkční vrstva membrány se nachází pod svrškem a snižuje pronikání vody do vnitřku obuvi. Póry v membráně jsou současně dostatečně velké na to, aby propustily ven tělesnou vlhkost z obuvi, díky čemuž vytváří uvnitř boty příznivé klima. Aby funkce membrány správně fungovala, doporučujeme sněhule pravidelně impregnovat a chránit je před nečistotami.

Vyberte si ze stylových sněhulí v tmavém nebo světlém barevném provedení s efektním prošíváním a heboučkou umělou kožešinou. Od nadměrné vlhkosti vás kromě zabudované TEX membrány ochrání i vyšší střih obuvi a pevná masivní podešev. Díky jemným drážkám si poradí s nevyzpytatelným horským počasím i kluzkými povrchy.

Dopřejte svým nohám maximální komfort ve sněhulích Deichmann a vydejte se vstříc horským dobrodružstvím!

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.