pátek 23. dubna 2021

Vsaďte na černobílou módu

Letošním jarním kolekcím sice vévodí barvy. Ale nestárnoucí černobílá kombinace z módy také nevyjde. Nejste zrovna fanynkou divokých pestrobarevných outfitů? Nevadí, vsaďte na černobílou módu.

I když jsou černá a bílá dvě naprosto odlišné barvy, jejich spojení je dokonalé. Kontrast těchto dvou odstínů vytváří jednoduchý, a přitom neotřelý moderní design. Osvěžte svůj jarní šatník stylovým černobílým modelem. Uvidíte, že vás nezklame! Tato nadčasová kombinace sluší všem postavám i věkovým kategoriím, stačí pouze najít ten správný kousek.

V jakých podobách se letos černobílá móda nosí? Jedním z trendů jsou bezpochyby puntíky. Vneste do svého outfitu dívčí hravost v podobě roztomilých puntíkových kousků. V oblibě nadále zůstávají i zvířecí vzory. Patříte k milovnicím stylové extravagance? Pak vám nesmí ujít model se zebřím motivem. Spojení černé a bílé se efektně vyjímá i na květovaných nebo geometrických vzorech. Elegantní dámy si oblíbí kostkovaný vzor, proužky a kohoutí stopu. Zdá se vám váš černobílý outfit trochu nudný? Dodejte mu šmrnc poutavou barevnou kabelkou či obuví!

Postavte svůj šatník na nadčasových černobílých modelech a doplňcích, které můžete nosit léta.

Inspirace černobílého oblečení a doplňků z aktuální kolekce Cellbes, Deichmann a F&F.

Zdroj foto: archiv spol. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.