sobota 18. května 2024

Vitamínová vzpruha pro děti

Chcete, aby si děti naplno užily zimu a zbytečně nechyběly ve škole či školce? Pak nezapomeňte na pravidelné doplňování vitamínů a minerálních látek, které si tělo samo zajistit neumí.

Sáhnete-li pro tekutém doplňku stravy Salus Floradix Kindervital, dopřejete svým dětem hned devět základních vitamínů a navíc vápník, který je pro ně v období růstu velmi důležitý. Ovocná chuť zpříjemní užívání přípravku, který je určený dětem již od tří let.

Salus je německá značka s více než stoletou tradicí. Její zakladatel doktor Otto Greither již v té době přistupoval ke zdraví z pohledu dnes populární celostní medicíny. Vyzdvihoval přitom vliv kvalitní stravy a přírodních látek. Díky svým odborným znalostem uměl skvěle kombinovat jednotlivé byliny tak, aby byly pro lidské tělo dobře vstřebatelné a velmi účinné. V souladu s tím Salus dbá na komplexní složení přípravků i na původ a kvalitu bylin, které jsou v nich obsaženy.

Vyladěné složení pro zdraví vašich dětí

Co tedy získají vaše děti v denní dávce přípravku Salus Floradix Kindervital?

 • Vápník i vitamín D, které jsou nezbytné pro udržení normálního stavu kostí i zubů. Podporují také správnou činnost svalů. Vápník je obsažen v dobře vstřebatelné formě glukonátu vápenatého. K co možná nejlepšímu využití vápníku v těle přispívá i vitamín D, který jej ve složení přípravku dokonale doplňuje.
 • Hned několik látek, které Salus Floradix Kindervital přináší, vám pomůže podpořit správnou funkci imunitního systému. Patří k nim konkrétně vitamíny A, B6, B12 a C.
 • Celkem jde o devět vitamínů od A po E, z nichž každý blahodárně působí na organismus. Například vitamín A přispívá kromě jiného k udržení normálního stavu pokožky
  a zraku
  . Vitamíny B1, B2, niacin, B6 a B12 podporují správnou činnost nervové soustavy. Proslulé „céčko“ mimo jiné přispívá k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci chrupavek.
 • Přírodní látky, které mají příznivý vliv na tělo, v tomto přípravku zastupují výtažky z kořene mrkve či z listů máty a špenátu. Nechybí ani extrakt z koriandru, řeřichy a heřmánku.  
 • Chuť a snadné užívání jsou v případě doplňků stravy pro děti zásadní. Z tohoto hlediska hraje důležitou roli směs ovocných šťáv, konkrétně z hroznů, jablka, meruněk, ananasu, mučenky
  a citronu.
Zajímavost: Významný vliv bylin Bylinky se v tomto případě podílejí rovněž na lepší vstřebatelnosti vitamínů D a E, které jsou rozpustné v tucích. V každé rostlině je totiž obsah silic, olejů či terpenů, a právě v nich se vitamíny rozpustí, resp. emulgují.  

Tekutý doplněk stravy Salus Floradix Kindervital se užívá ráno a večer, a to cca 30 minut před jídlem. Doporučená cena balení o obsahu 250 ml je 329 Kč. Pořídit jej můžete v lékárnách, obchodních sítích dm drogerie a ve vybraných prodejnách se zdravou výživou. Z pohodlí domova zakoupíte například na www.liftea.cz Více informací najdete na www.floradix-zelezo.cz. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

zdroj foto – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.