pondělí 19. dubna 2021

Veselé jarní dny přeje Dedoles

Přivítejte jaro tak vesele, jak jen to půjde. Vajíčka, kuřátka, slepičky, zajíčci, veselé barvičky všude kam se podíváš, to jsou ty správné Velikonoce. Pusťte jaro do svého domova i šatníku. V Dedoles se obléknete do jarního veselí od hlavy k patě.

V průběhu března můžete podpořit i lidi s Downovým syndromem, stačí se zapojit do Ponožkové výzvy.

Nechte se inspirovat přírodou

Pokud jde o pestrobarevné outfity, brouci jsou v podstatě profesionálové. Najděte inspiraci v probouzející se jarní přírodě a zpestřete své oblečení díky veselým ponožkám plných barevných vzorů. Díky jedinečnému hravému designu vyjádříte své pravé já. Kvalitní bavlna se postará o dokonalé pohodlí po celý den. Vykouzlete sobě a svým blízkým úsměv na tváři.

Navlékněte si dobrou náladu

Oslavte s Dedoles Veselé Velikonoce! Připravte pro své blízké třeba hledání velikonoční nadílky nebo namíchejte ty nejveselejší barvy na vajíčka, vyzdobte si domov kuřátky a zajíčky… Stačí si navléknout dobrou náladu s ponožkami Dedoles a určitě přijdou i další nápady, jak si tyto Velikonoce rozveselit.

Udělejte si radost a pomozte

Zapojte se do Ponožkové výzvy a pomozte šířit informovanost, odstraňovat bariéry a předsudky, které mezi námi přetrvávají. Přijetí lidí s Downovým syndromem do společnosti, šance na běžné vzdělání anebo příležitost na práci ještě stále není u nás samozřejmostí. Právě díky informovanosti a pozitivnímu příkladu z osobní zkušenosti se můžeme i my stát šiřiteli porozumění a respektu k rozdílnosti. Ponožková výzva se každoročně koná 21. března a spojuje se se Světovým dnem Downova syndromu. V tento den se na znamení oslavy lidské jedinečnosti nosí dvě různé ponožky.

#PonozkovaVyzva #WDSD21 #Connect #Dedoles #DownuvSyndrom

Veselé silonky jsou tady!

Vykukující sluníčko nás láká odhazovat zimní vrstvy. Neváhejte a vytáhněte své oblíbené šaty, sukně a ukažte světu svou jedinečnost pohodlnými a příjemnými silonkami. Ideální na jarní dny. Zvolíte nestárnoucí puntíky, zamilovaná srdíčka nebo si rozveselíte den motivem nádherného modrého ptáčka?

Nezbytné vybavení na home office

Taky patříte ke skupince, co se oblékne do půl těla a rychle zapíná kameru na online meeting? Jenže co když se omylem postavíte? 😀 Tak to pro vás máme skvělé spodní prádlo, ponožky a teď dokonce i domácí papuče. Tak kdyby náhodou…

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.