pondělí 4. prosince 2023

Veganská pizza

Česká firma Pizza Natura vyrábí pizzy celé ze zeleniny. Jedna z nich je určená výhradně pro vegany a další zase pro vegetariány.

„Chtěla jsem přijít s báječnou chutí, která splní požadavky alternativního stravování. Sama jsem zastáncem zdravé stravy a vegetariánství, veganství, celiakii a diabetes beru jako absolutně normální. Někdo si stravovací směr vybere a druhý ho musí kvůli zdraví zavést. Já patřím do té druhé skupiny. Tudíž na vlastní kůži znám tuzemskou nabídku zdravé stravy. Pizzy jako takové miluji, ale vždy je mi po nich těžko, díky mé zdravotní diagnóze. Proto jsem vymyslela Pizzu Super Green, kde je korpus ze špenátu, cukety, spiruliny a chlorelly,“ říká majitelka a zakladatelka Pizza Natura Anna Brožková.

Tento zdravý korpus obsahuje spoustu zdravých látek, minerálů a vitamínů, které jsou prospěšné celému tělu. Chuť podtrhuje domácí pesto ze zelených oliv. Pizza je ozdobena šťavnatou cuketou, zralými rajčaty, svěžím špenátem, zelenými olivami a alternativou veganské mozzarelly.

Lze ji ochutnat v chlazeném stavu téměř po celé České republice, díky nákupní platformě Rohlík.cz. Dále je možnost osobního vyzvednutí v Praze či rozvoz pizz po Praze a okolí v chlazené či mražené formě. Vegané zbystří, zelená Pizza Super Green je také na Dáme Jídlo, takže ready to eat téměř po celé Praze. Hned tři veganské varianty pizzy, a to mražená, chlazená a ready to eat.

Veganská pizza Super Green zaujme svou chutí každého!

Cena 169,90 Kč

https://foodnatura.cz

Zdroj foto. archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.