neděle 17. ledna 2021

happy woman give positive pregnancy test for Christmas gift surprise

Vánočním dárkem mohou být i zážitky na Dolní Moravě

Darujte svým blízkým a třeba i sami sobě chvíle důkladného odpočinku. Dárek, který ocení opravdu každý, se vejde do obálky. O to ale větší radost udělá.

Poukaz na hory zážitků na Dolní Moravě ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vista jednoduše a během pár minut vyřešíte na internetu. A pak už zbývá jen jediné – začít se těšit.

Darovat můžete některý z pobytů, které zkušený tým Dolní Moravy vytvořil za vás. Jde o romantiku na horách pro dva, wellness pobyt nebo pobyt s názvem Vzhůru do oblak, taktéž pro dva. Věnovat však můžete též pobyt ušitý na míru celé vaší rodině. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, vás a vaše hosty přivítá hotel Vista s wellness zázemím usazený mezi kopce Králického Sněžníku a obklopený zážitky. Můžete lenošit, dopřát si gastronomické prožitky, rozhledy ze Stezky v oblacích, adrenalin na nejdelší bobové dráze v Česku, můžete se vybít při sportu nebo se dobít čerstvým vzduchem a rozvlněnou horskou krajinou.

Dopřejte si kvalitně strávený čas. Obdarujte své blízké zážitky, které si budou ještě dlouho připomínat. Dárkové poukazy najdete na webu Wellness hotelu Vista. Co vás čeká a na co se začít těšit, zjistíte na www.dolnimorava.cz.

zdroj foto – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.