pátek 23. dubna 2021

Beautiful girl sitting on the bench near her house at the New Year's Eve

Vánoční rodinný příběh s bioplace

Každé malé dítě ví, že ho na Štědrý den obdaruje Ježíšek krásnými dárky, se kterými si bude s radostí hrát další a další týdny a měsíce. Zatímco maminky a babičky chystají vánoční atmosféru, smaží kapry, dekorují dům, z domova se stává kouzelný prostor, obklopující se jehličím,hvězdičkami a soby a všechno najednou voní po lese, po přírodě.

Kouzlo Vánoc je jedno z nejmagičtějších v roce a čas strávený v příjemném a provoněném prostředí, nás zavání zpět do našich tradic, pohody a klidu. Jak nejlépe tento čas využít než vycházkami do přírody? Aby jste zažili to pravé vánoční dobrodružství bez starostí, je zapotřebí myslet I na své zdraví a prevenci!

Ať už jde o maminku, sestru, babičku, kamarádku, ale i tatínka, dědečka nebo partnera, nikdy neuděláte krok vedle, když při výběru vánočního dárku sáhnete po nejkvalitnější přírodní kosmetice. Nový e-shop bioplace.cz, kde se příznivci a zakladatelé této úžasné značky rozhodli, vám přinést to nejlepší z českého a slovenského trhu přírodní kosmetiky. 

Pohádkově krásná

Že nejlepším přítelem ženy jsou diamanty, je pravda odvěká. Vždyť i všechny princezny v pohádkách dostávaly drahé šaty a šperky  už od pradávna. I dnes chceme být všechny aspoň na chvíli princeznou. Někde mezi prací a starostí o domácnost se snažíme vmáčknout péči o sebe. Aby byl svět v rovnováze a péči o sebe jsme dokázaly v rekordním čase, příroda ze sebe vymáčkla to nejlepší a její poklady najdete na bioplace.cz. Připravené, krásně recyklovaně zabalené vánoční dárky pro všechny princezny světa najdete pěkně uceleně na jednom místě. Na Vás je se rozhodnout, jak moc se chcete plácnout přes kapsu. Potěšte i další ženy ve Vašem okolí.

Zdroj foto: archiv spol. , iStock


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.