pondělí 18. ledna 2021

V září rozjede TRIOLA „reality roadshow“ napříč Českem

V září vyhlásí TRIOLA casting a rozjede druhý díl své „reality roadshow“, ve které se vydá do pěti různých měst a domovů českých žen. Oblíbená profesionální stylistka prádla, Žaneta, jim zkontroluje prádelník, aby zjistila aktuální stav jejich podprsenek i kalhotek, vhodný výběr velikostí, materiálů i střihů. Samozřejmě, že okomentuje i péči, kterou ženy věnují praní a sušení prádla. A na oplátku jim dobře poradí…

Žaneta nedělá u žen rozdíly ani ve věku, typu postavy či v hmotnosti. A tak se může na casting do druhého kola přihlásit každá, která si chce nechat poradit při výběru prádla a které nevadí pozvat si tým odborníků s kamerami domů do ložnice a nechat je konat….

Stop utlačování a škrcení

Je to bohužel tak. Téměř 70% žen nezná pravdu o svých správných mírách a kupuje si špatnou velikost prádla. Jsou tím odsouzeny ke každodennímu pocitu škrcení, řezání, píchání, utažení nebo naopak k nečekaným překvapením v podobě vypadávání či přetékání prsou… „To vše snižuje ženám sebedůvěru a pocit komfortu,“ hodnotí časté chyby profesionální stylistka prádla Žaneta. Totiž žena typu „stydlivá trpitelka“ málokdy zajde do obchodu na styling, téměř nikdy nepožádá prodavačku či stylistku o radu. A možná právě ona, až v klidu a v intimitě svého počítače shlédne sérii videí, změní svoje rozhodnutí a začne se o správnou velikost svého prádla více zajímat….přemýšlet, počítat a ptát se! Vždyť právě Triola nešije prádlo pro modelky, ale pro opravdové ženy všech velikostí, křivek a každého věku. V její nabídce najdete podprsenky od velikosti košů B po kypré L a M!

TRIOLA si tě najde

Hned po castingu v září vyberou odborníci z TRIOLY pět žen a vyrazí k nim domů se stylistkou Žanetou, fotoaparáty a kamerami. Proberou, co právě žena nosí a co má v šuplíkách. Spolu pak navštíví nejbližší prodejnu Trioly, aby vybrali nejvhodnější modely a ideální kousky prádla. Z každé návštěvy připraví odborný tým videa, která budou ke shlédnutí na youTube a samozřejmě i na www.triola.cz. Aby značka podpořila odvahu žen přihlásit se, každá z vybraných obdrží dárkovou poukázku k nákupu prádla v hodnotě 5000 Kč.

Tak neváhejte, inspirací vám mohou být ženy z prvního kola: Libuška (34) z Dolní Cerekve, Lenka (30) z Valašských Klobouků, Venda (34) z Humpolce, Alenka (49) z Provodína a Markéta (36) z Prahy.

Sledujte vše na www.triola.cz nebo #triolaroadshow.

Inspirujte se a odvahu sbírejte u videa z minulého kola:

https://www.triola.cz/content/96-roadshow

zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.