sobota 26. listopadu 2022

V Café Buddha to nejen v září září

Café Buddha Delivery je jednou z největších autentických asijských restaurací, kterou si lze dopřát v pohodlí domova či kanceláře. Menu je široké a každý si vybere.

Zářijový sushi set

Září patří v Café Buddha Delivery speciálnímu sushi setu. 30 dní bude v nabídce výhodný set 40 ks fenomenálního sushi. Stačí kliknout v e-shopu a báječný zážitek jede po Praze a okolí ke svému cíli.

Rainbow Roll je srdcovka. Tuňák, losos, kreveta, úhoř, avokádo, okurka a kaviár z létajících ryb. Další je Smoky Salmon, který je doslova opojný díky uzenému lososu, krémovému sýru, opálenému lososu, okurce, praženému sezamu a teriyaki omáčce. Nesmí chybět Unagi Dragon neboli skvělá rolka plněná avokádem, okurkou, krabím krémem, obalená plátky BBQ úhoře s avokádem. Crazy Tails z úhoře, krevety, ebi tempury a kewpie je trošku úlet, ale je povinnost je ochutnat. Jako poslední v široké škále chutí nesmí chybět Sake Maki neboli černé malé rolky s lososem.

Výčet sushi není malý. V počtu 40ks dokáže z obyčejného zářijového dne udělat gastronomický zážitek. Navíc luxus dopravy až na místo v super kvalitě dělá z Café Buddha Delivery jedničku na pražském sushi trhu.

Cena setu činí 1249 CZK se vším všudy. Kdo chce zážitek pojmout komplexněji, je možnost objednání s lahví Cava. V tomto případě sushi a láhev bublin činí 1799 CZK.

Po celý září lze přes Café Buddha Delivery objednat super výhodný sushi set. Štěpán Návrat doporučuje!

Říjen je ve znamení víkendových thajských tašek. Znáte?

Každý víkend během celého října bude na eshopu Café Buddha Delivery k objednání thajská taška dobrot pro 2 osoby. Variace předkrmů ve formě Po Pia neboli thajské spring rolls a Tod Man Koong, což jsou krevetí karbanátky. Nesmí chybět nudlový salát Yum Woon Sen, který je milován napříč celým světem. Jako hlavní chod pro oba je oblíbené kachní kari neboli Red Curry Duck s jasmínovou rýží. Sladkou tečkou v tašce je Kluay Bud Chee. Tento název ukrývá kokosový tapiokový pudink s banánem a praženým sezamem. Víkendová thajská taška dobrot stojí 850 Kč včetně balení. Cena rozvozu po Praze a okolí se liší a není zahrnuta.

Kdo si chce užít říjnový víkend, objedná si svou thajskou tašku.

zdroj foto: archiv restaurace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.