pondělí 4. prosince 2023

Už máte svoji POPPETKU?

Magické datum plné devítek (19. 9. 2019) si vybrala značka Patrick Poppet pro své uvedení na český trh. Nabízí prémiové poppetky (kabelky) a doplňky převážně z hověziny. Za značkou stojí designérka Lucie Kalousová, která pracuje jen s těmi nejkvalitnějšími usněmi a komponenty z Čech a Itálie. Inspirací k vytvoření první autorské kolekce s názvem Black Diamond Collection se stal černý diamant a jeho dokonalé tvary

Značka prémiových poppetek (rozumějte kabelek) a doplňků Patrick Poppet vznikla na podzim roku 2017. Tehdy to byla ještě myšlenka, sen. Ten začal dostávat skutečné obrysy v průběhu roku 2018, kdy došlo k registraci ochranné známky. Následoval zdlouhavý proces vývoje prototypů a ladění těch nejmenších detailů, aby v září 2019 mohla být na trh uvedena první autorská kolekce s názvem Black Diamond Collection.

„Na černém diamantu, který se mi stal inspirací pro tuto kolekci, mě fascinuje jeho tajemná barva, přitažlivá krása a dokonalé, vybroušené tvary, které jsem se snažila do poppetek promítnout. Vysoká kvalita je rovněž atribut, na který dbám i ve své tvorbě,“ říká Lucie Kalousová, designérka značky Patrick Poppet, jejímž sloganem se stalo „Neděláme kabelky, tvoříme poppetky“.

V aktuální kolekci najdete středně velkou poppetku přes rameno / do ruky Joy, velkou unisex poppetku Hope, psaníčko Desiree a klíčenku nebo chcete-li přívěsek na poppetku Glory. Poppetky jsou provedeny v kombinaci hladké usně a usně s chlupem v černé barvě a doplňují je zlaté komponenty a zlatá podšívka s logy. V limitovaném počtu 50 kusů vznikla splétaná poppetka Patricie, základní kousek, který dotváří celou kolekci.

Značka Patrick Poppet pracuje jen s těmi nejkvalitnějšími usněmi lokální produkce, využívá také prvotřídní usně a komponenty z Itálie, přičemž všechny usně pocházejí z hospodářských zvířat. Kůže tedy nikdy nebyla primární surovinou, pro niž byla zvířata poražena. Čisté geometrické tvary poppetek navíc zamezují plýtvání usněmi a vedou k redukci odpadu.

Značka Patrick Poppet ve svém logu nese jméno hlavního města Prahy, protože je hrdá na svůj původ. Dalším poznávacím znamením je na zakázku zhotovená podšívka potištěná logy a stylové balení produktů. Více informací se dozvíte na webu www.patrickpoppet.cz.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.