neděle 18. dubna 2021

Utěrky Beauvillé navazují na starou tradici textilních kalendářů

Utěrky s kalendářem byly po dlouhá desetiletí velmi ceněným artiklem. Umělecky vyvedené kousky visely v kuchyních po celém světě a ukazovaly vybraný vkus a úroveň domácnosti. Skvělým dárkem jsou dodnes. Obzvlášť pokud se krásný design spojí s kvalitním materiálem, tak jak je to v případě tradiční francouzské značky Beauvillé.

Nové utěrky zdobí kromě kalendáře na rok 2020 motivy moře, ptáků či alsaských krojů. Kromě toho si můžete vybrat něžnou utěrku s růžovými pivoňkami nebo například sladký vánoční motiv. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a lnu. Díky tomu vydrží pravidelné používání, ale budou též překrásně zdobit kuchyni či jídelnu. Skvěle poslouží též jako originální balení jedlých dárků.

Francouzská textilka Beauvillé se pyšní dlouhou tradicí a pečlivou prací. Její výrobky tak najdete v luxusních hotelech a restauracích po celém světě. Přijďte si prohlédnout výrobky této značky do prodejny Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.