sobota 24. července 2021

Ušijte si vlastní módní tenisky

Nesedí vám boty z obchodů nebo si jen chcete vyzkoušet, jaké to je nosit vlastnoručně vyrobené tenisky? Ušijte vlastní tenisky pod vedením zkušené profesionálky Sabiny Sádkové, které obuv navrhuje pod značkou Sabina Rich.

Na víkendovém kurzu v Institutu módní tvorby vás naučí, jak si navrhnout i ušít tenisky podle vlastního návrhu.

Víkendový workshop pořádaný Institutem módní tvorby je určen pro úplné začátečníky, kteří chtějí získat první zkušenosti z obuvnictví. Každý student si navrhne, zkonzultuje a s pomocí zkušené lektorky ručně vytvoří vlastní pár tenisek, které budou odpovídat jeho vkusu i velikosti nohy. V průběhu kurzu se ale nebude jen šít. Dozvíte se spoustu zajímavých informací z oblasti obuvnického řemesla. Třeba o tom, jak správně obuv navrhnout, jak se odlišují různé druhy usní nebo jak výroba obuvi probíhá. Domů si po konci workshopu odnesete kvalitní tenisky, které budete s oblibou obouvat.

Víkendový workshop: ruční výroba tenisek

Termín: víkend 27. – 28. 3 2021 10:00 – 17:00

Cena kurzu: 5 900 Kč

Institut módní tvorby

Institut módní tvorby nabízí základní i pokročilé kurzy pro zájemce o oděvní tvorbu a módní průmysl. Během kurzů se vyučuje nejen šití, ale také konstrukce střihů, módní marketing nebo základy managmentu vedení značky. O výuku se starají zkušení lektoři a odborníci v oboru jako je Klára Haunerová, Martin Havel nebo Pavel Berky. Koncepce výuky je sestavená tak, aby její absolventi dobře nacházeli uplatnění na trhu a při své práci kladli důraz na udržitelnost a moderní technologie.

www.institutmodnitvorby.cz

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.