středa 3. března 2021

Udělejte radost dětem

Čas letí jako voda a po roce se opět o slovo hlásí Mezinárodní den dětí. Dění letošního jara zkomplikovalo nebo dokonce zastavilo chod spousty věcí a institucí, nicméně oslavy dětství by se to určitě týkat nemělo.

Ačkoliv letos připadá den dětí na pondělí 1. června, určitě byste na něj neměli zapomenout, vždyť slavit můžete klidně celý víkend a spoustu zábavy si užijete i v přírodě. Inspiraci ke hrám a úkolům pro zvídavé děti, které si můžete užít kdekoliv a kdykoliv, připravily planetárium a hvězdárny hlavního města Prahy. Před výletem či procházkou si je stačí jen stáhnout do mobilního telefonu nebo vytisknout z www.planetum.cz/planetum/den-deti/.

Malé slečny se chtějí podobat svým maminkám a módní trendy se tomu přizpůsobují. Na českém trhu se začátkem května objevila dětská síťová taška. Přesná kopie té, kterou nejen na nákupy používají tisíce českých maminek. Síťovka ale není pouze na nákupy, hračky a nezbytnosti, které její malí majitelé potřebují, je vhodná i na sport, k vodě nebo na písek, ten se z ní díky okům vysype, takže si děti z pískoviště neodnášejí nechtěný nepořádek domů.

Paletka barevných korektorů, BENECOS, 145 Kč
Čtyřbarevná paletka korektorů sjednotí pleť ve čtyřech jednoduchých krocích. Nová řada korektoru nabízí perfektní krytí nedokonalostí na pleti. Béžová barva tlumí tmavé tóny okolo očí, růžová redukuje tmavé skvrny, fialová neutralizuje žlutý podtón pleti a zelená kryje zarudlá místa a akné. Veganský produkt certifikovaný BDIH.

Puzzle zabaví malé i velké

Pro předškolní děti jsou ideální barevné puzzle se známými, například pohádkovými motivy. „U dětí do 3 let jsou puzzle obohacující zejména z toho důvodu, že se naučí skládat celek z částí, spojit část obrázku s celkem a rozvíjejí jemnou motoriku či koordinaci ruky a oka,“ říká Sotáková. Nejmenší děti si užijí zábavu při spojování dvou polovin zvířat (Puzzlika Africká zvířata), puzzle navíc poslouží jako učební pomůcka. Důležité je, aby byly dílky dostatečně velké a dětem se snadno braly do ruky. Školkové hravě složí puzzle do 100 dílků – musí je to ale bavit. Vybíráme tedy motivy jejich oblíbených věcí (zvířata, dopravní prostředky či pohádky). Širokou nabídku puzzlí pro předškolní děti naleznete na Rajhracky.cz.

Barevný Den dětí ve znamení fazolového pokušení

Víte, že historie tohoto mezinárodně slaveného dne sahá až do roku 1925? Ano, již téměř po sto let si v tento den připomínáme, jak důležité je dbát o blaho dětí.  A co by to bylo za Den dětí bez sladkých drobností. Pokud si chcete 1. červen, na který svátek tradičně připadá, trochu osladit, sáhněte po barevných želé fazolkách Haribo Jelly Beans, které jsou plné šťavnatých ovocných chutí. Bude vaším favoritem příchuť pomeranč, černý rybíz, ananas, citron, broskev, maracuja nebo malina? Přesně takové příchutě v sobě skrývá fazolový pytlík od Haribo. Oslaďte svým nejmilejším Mezinárodní den dětí, Haribo Jelly Beans skvěle doplní váš program ať už bude jakýkoliv.

Drobnosti, které vyčarují úsměv na tváři každému dítěti (nejen) na Den dětí

Máte doma malého fotbalistu, komiksového hrdinu, objevitele vesmíru či milovníka pejsků? Anebo u vás poskakuje malá princezna, která miluje jednorožce, dělá díry do sýru, pochutnává si na avokádové pomazánce a hrává se ve vaně s kachničkami? Dedoles na naše nejmenší myslí neustále, a proto nabízí sortiment, který vyčaruje úsměv na tváři všem malým i velkým dětem. Zkuste je na Den dětí potěšit veselými ponožkami. Děti jako první ocení, že je každá jiná. www.dedoles.cz

Legendární vitamínové a energetické tablety v plechu

Vitaminové tablety Energit Kidz posilují imunitu dětí díky kombinaci 9 potřebných vitaminů pro celkovou podporu organizmu. Vitamin D3 je navíc dobrý pro pevné a zdravé kosti. Mix tří ovocných příchutí – meruňka, jahoda, borůvka. V prodeji ve 4 různých krabičkách s motivy rodiny Simpsonových. Energit Kidz mohou užívat děti od 3 let a to max. 2 tablety denně. Dospělým se doporučuje užít max. 10 tablet denně. Cena 44,90 Kč.

Chlapecké slip on s obrázky Star wars, CCC, 399 Kč
Máslové sušenky s jablečnými lupínky a solenými karamelovými chipsy v dárkové plechové krabici, La Mére Poulard/ https://www.caje-mixtee.cz/, 223 Kč
Zmrzlina Tobogán Fruity s příchutí jahod, citrónu a pomeranče, PRIMA ZMRZLINA, 19 Kč
Ovocné pitíčko v termoobalu s uzávěrem 330 ml, CAPRI-SUN, 21,90 Kč
Funkční top, CRAFT, 490 Kč

Pro děti je největším dárkem láska a pozornost rodičů, proto nezapomínejte na to nejdůležitější. Veselý hmotný dárek je už jenom takovým milým doplňkem.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.