pondělí 19. dubna 2021

Tvář posetá zlatem

V ZION SPA LUXURY je relax povinný. Jedná se o jedno z nejlepších a nejkrásnějších spa v Evropě. . Stačí si jen vybrat tu pravou proceduru pro vás.

Ponořte se do světa perfektní péče ve čtyřech léčebných místnostech nebo dokonce ve VIP Spa suite, kde se klid snoubí se soukromím.

Dopřejte si třeba jedinečný zážitek při ošetření tváře s unikátní kombinací 24-karátových listů zlata, oleje ze zlatých jáhel a diamantového prachu. Toto dokonalé ošetření na rozjasnění pleti je nejvhodnější na oživení povadlé pokožky nebo jako ochrana proti stárnutí. Během prodloužené série masáží a aplikací pleťových masek se přenesete do blahodárného meditativního stavu. Nejdříve dostanete kolagenovou masku kombinovanou s liftingovou a tonizační masáží, a potom naneseme 24-karátový zlatý list, který se jemnými krouživými pohyby vmasíruje do pokožky. Na závěr nebude chybět liftingová maska a podmaňující masáž hlavy společně s vlasovou kúrou.

Budete tak mít okouzlující a hlavně nezapomenutelný zážitek na noc pod hvězdami. Tato exkluzivní procedura je dostupná v ZION SPA LUXURY v Grand Hotelu Kempinski ve Vysokých Tatrách.

Zdroj foto: archiv Zion Spa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.