pondělí 19. dubna 2021

Trendy líčení na jaro od Annabelle Minerals

Módní přehlídky v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži ovládli neonové a pastelové oční stíny. Nebojte se barev a vyzkoušejte 10 vysoce pigmentovaných jílových odstínů Annabelle Minerals. Vysoce pigmentované odstíny, které se nerozmazávají, neopadávají a dodají vám krásný saténový efekt. Navíc se nemusíte obávat, že podráždíte jemnou pokožku kolem očí.

Kouřové líčení

Vytvořte si nepřehlédnutelné kouřové stíny se kterými budete na párty nepřehlédnutelná, zkombinujte broskvové stíny Ice Tea s teple hnědým odstínem Cocoa Cup. Sladká oranžová barva s jemným shimmerem váš pohled osvěží  a zvýrazní, teplá intenzivní hnědá se zrzavým podtónem zároveň vytvoří elegantní matný efekt, který výborně zvýrazní tmavou barvu očí. Nadčasový trend světlých kouřových odstínů se opakuje již několikátý rok a není tomu jinak ani tento rok.

Blendování

Méně odvážné ženy mohou vyzkoušet nenápadné a přirozené blendování (=jemné přechody mezi jednotlivými odstíny očních stínů). Světlý broskvový odstín Smoothie nejvíce ladí s přirozenými jílovými očními stíny připomínající kávu s mlékem. Všestranný odstín, podobný ovocnému koktejlu váš pohled lehce zvýrazní. Naopak univerzální nude odstín White Coffee váš přirozený odstín pleti podpoří a sjednotí.

Jak oční stíny kombinovat?

Hladká struktura jílových stínů Annabelle Minerals zajišťuje snadné nanášení a následné roztírání. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte správný stínovací štětec na oční stíny– díky němu získáte efekt propojení barev.

Trendy fialová

Barvou letošního roku je sice modrá, ale odstín fialové zažívá v make-up světě opravdový boom. Fialové stíny ,fialové rty, fialová linka – tato barva je tak všestranná, že můžete jít z tanečního parketu v klubu rovnou na svatbu. Kolekce Soft Cocktail  obsahuje řadu 10 stínů v odstínech nude a samozřejmě trendy fialový odstín Milkshake, který je inspirovaný koktejlem z lesních plodů. Jemná fialová barva s bílými tóny s matným efektem je skvělou volbou pro denní i večerní líčení.

V jednoduchosti je krása

4 způsoby, jak využít mléčné bílé oční stíny Almond Milk

1. Základní odstín – připravte svá víčka na barevné líčení

2. Hlavní odstín – rozjasní pohled a vyhladí pokožku

3. Rozjasňující korektor pod oči – zvýrazní pohled

4. Bílá linka – naneste stíny vlhkým štětcem na oční linky a získáte bílou linku

Jílové oční stíny zakoupíte na www.annabelleminerals.cz za 239,00 Kč.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.