Čtvrtek 22. dubna 2021

Tisíce tipů na dárky i super zábava

Veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY vdechne sváteční atmosféru areálu PVA EXPO PRAHA už pojedenácté. Ve dnech 12. až 15. prosince 2019 nabídne inspiraci na vánoční dárky a zábavu pro celou rodinu. Těšit se můžete mimo jiné na Český jarmark, Vánoční hody i parádní bezlepkové tržiště.

Oblíbený veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY nabídne expozici se 400 stánky a více jak 10 000 tipy na originální nadílku. Zavítejte na největší předvánoční prodejní akci a seznamte se s produkty tradičních českých výrobních firem i s nezávislou autorskou sekcí.

Tradice na stůl i pod stromeček Rukodělnou tvorbu a lidovou tvořivost tradičně představí ČESKÝ JARMARK. Ten návštěvníky láká také na pestrou vánoční tabuli. V části VÁNOČNÍ HODY se bude jíst, pít a ochutnávat vše, co jen trochu voní Vánocemi. Organizátoři mysleli i na celiaky. Ti mohou své chuťové buňky uspokojit v sobotu 14. prosince na BEZLEPKOVÉM TRHU Společnosti pro bezlepkovou dietu. Své výrobky zde nabídne 40 výrobců, jak malí regionální výrobci, tak zástupci velkých firem a řetězců a prodejců bezlepkového sortimentu.

3 koncerty pod jednou střechou Sváteční atmosféru veletrhu dokreslí bohatý doprovodný program. Ve čtvrtek čeká návštěvníky řada vystoupení pěveckých a tanečních souborů, v pátek pak program s dětmi z dětských domovů pod záštitou sdružení CHARITA DĚTEM. Zlatý hřeb celého veletrhu se ale odehraje v sobotu 14. prosince od 13 do 17 hodin ve Vstupní hale II. V rámci programu nazvaného DEJME ŠANCI DĚTEM vystoupí mnoho známých tváří. Menší děti pobaví Václav Upír Krejčí, větší nadchne ohnivá show Petra Dragona Kozáka, ale celou rodinu zaručeně roztančí italské legendy Drupi & Davide Mattioli s největšími hity a novými duety obou zpěváků. Zatímco na koncert Drupiho a Davida Mattioli se dostanete v rámci vstupenky na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY úplně ZDARMA, na koncerty zpěvačky Debbi (ve čtvrtek 12. 12. od 19 hodin) a Báry Basiková se smyčcovým doprovodem (v sobotu 14. 12. od 18 hodin) si musíte zakoupit lístky v předprodeji. Pořiďte si vstupenky včas a užijte si čtyři dny plné vánočních překvapení. Více o veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY na stránkách akce www.vanocnidny.cz.

Zdroj foto: archiv organizátora akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.