sobota 26. listopadu 2022

Tisíce kilogramů těstovin ročně na Terase U Prince

Terasa U Prince je již symbolem historické Prahy. Rodinná firma Bauer Hotel Group se svědomitě stará o tuto památku. Díky neustálé péči si ji mohou hosté užívat při gastronomickém zážitku a kochat se neopakovatelným výhledem.

Oblíbenost neopadá a Terasa U Prince se naopak stále těší neuvěřitelnému zájmu. Kromě výhledu má Terasa U Prince další důvod návštěvy. Už i za hranicemi se šušká, že zde podávají jedny z nejlepších těstovin v Praze. A je to opravdu tak!

Mistr pastař Filip vyrobí ročně tisíce kilogramů domácích těstovin různých tvarů. Je libo ravioli, tortellini nebo tagliatelle? Vše se na Terase U Prince podává. Tagliatelle s kachním stehnem, které doprovází sušené švestky a parmazánem. Za pozornost jistě stojí Orecchiette s hovězí svíčkovou, parmazánem a drcenými rajčaty či Spaghetti s krevetami, chilli papričkami a smetanou. Milovníci lanýžů jistě ocení Tagliatelle s čerstvým podzimním lanýžem, parmazánem a lanýžovým krémem. Tím to ale nekončí. Nabídka je opravdu pestrá a všechny těstoviny dokonalé.

Takže na prvotřídní výhled a báječné těstoviny po schodech nahoru na Terasu U Prince.

https://www.terasauprince.com

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.