středa 21. dubna 2021

TIBETSKÝ RAKYTNÍK NAKOPNE IMUNITU

Podzim s sebou přináší nejen krásně zbarvenou přírodu, ale také sychravé, deštivé počasí. A s ním i nachlazení a sezónu chřipek. Tento podzim je pro nás všechny obzvlášť náročný a plný stresu. Proto bychom na zdraví sebe i svých blízkých měli myslet ještě dvojnásob.

Pojďme se společně podívat, jak co nejvíce posílit imunitu, abyste letos podzimní dny neproleželi s nemocí v posteli. Hotové zázraky dokáže třeba náš oblíbený rakytník tibetský.

Už naši předci moc dobře věděli, že rakytník má na naši imunitu blahodárné účinky. Obsahuje totiž cenné minerály jako třeba železo, hořčík a také vysoké procento vitamínu C. Ten lidské tělo samo neprodukuje. Proto ho musíme doplnit, a to obzvlášť v měsících, kdy je náš imunitní systém nejohroženější.

Abychom ale z rakytníku mohli využít všechny tyto cenné látky, musíme vybrat ten správný. Proto vvšechny naše produkty obsahují výlučně rakytník tibetský, který roste v nedotčené přírodě, vysoko v horách tibetské náhorní plošiny, v nadmořské výšce 4000 metrů nad mořem. Tato původní odrůda má totiž až třikrát více vitamínu C a důležitých nutrientů než námi známější odrůda – rakytník řešetlákový.

Pravidelná konzumace rakytníku snižuje náchylnost k infekcím, podporuje organismus v boji proti zánětům a výrazně přispívá k normálnímu fungování imunity. Nemusíte, ale hned vyrazit do Tibetu, abyste vy i vaše rodina zůstali zdraví. Připravili jsme pro vás hned několik rakytníkových produktů, které obsahují nálož vitamínu C a dalších nutrientů.

Dejte si každé ráno třeba „panáka“ rakytníkového džusu, který zaručí denní dávku tolik potřebného vitamínu C. Stoprocentní rakytníkovou šťávu, hotový podzimní elixír zdraví, lisujeme za studena, abychom zachovali, co nejvíce přirozených minerálů a vitamínů.

Pokud nejste zrovna fanoušci chutě rakytníkového džusu, zkuste třeba Rakytník Seed Oil – stoprocentní olej ze semen plodů vysokohorského tibetského rakytníku. Šetrnou extrakcí rakytníkových semen plodů pro vás získáváme koncentrovaný koktejl plný prospěšných nutrientů.

Další alternativou jsou i Rakytník Bio Caps – veganské kapsle z neředěného extraktu z plodů rakytníku, který se zpracovává přímo v místě sklizně.

A pro naše ratolesti jsme připravili produkt Yetti Rakytník Gummies. S nimi bude ranní rituál doplňování vitamínu zábavou pro celou rodinu. Děti si totiž ovocné gumové bonbony plné rakytníku hned zamilují!

www.himalyo.cz

Zdroj foto: archiv PR ag.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.