sobota 16. ledna 2021

Také vaše vlasy potřebují anti-aging péči

Myslíte si, že stárnutí začíná první vráskou, kterou zpozorujete v zrcadle? A není lepší podívat se na své vlasy?

Přestože až 42 % žen ve věku 25 až 34 let má obavy ze stárnutí a intenzivně se zajímá o tzv. anti-aging pleťovou péči, fakt, že stejným procesem procházejí také naše vlasy, si často uvědomíme až pozdě. První varovné signály se přitom projevují už před třicítkou – jde zejména o ztrátu lesku, síly a pružnosti vlasů, zatímco vlasová pokožka se postupně stává sušší, citlivější a náchylnější na podráždění. Také proto se odborníci shodují v tom, že revitalizaci a anti-aging péči je třeba dopřát i naší koruně krásy – čím dříve, tím lépe. V opačném případě celkový dojem nezachrání ani nejlépe pěstovaná pleť.

Vlasy jsou nová „tvář“…

… a proto si zaslouží tutéž prémiovou péči jako vaše pleť. Stejně jako pokožce také vašim vlasům prospějí osvědčené antioxidanty a účinné látky zodpovědné za hydrataci, revitalizaci, objem a pružnost. Kombinaci těch nejlepších najdete v nové profesionální anti-age řadě Kérastase Chronologiste. Unikátní směs ingrediencí posiluje vlasovou pokožku i vlasy a navrací jim elasticitu. Pravidelným používáním tak budou vaše vlasy opět zářivé, revitalizované a odolnější vůči poškození. Plynoucí čas „zpomalí“ také smyslná vůně řady Chronologiste, pod kterou se podepsal známý parfumér Alberto Morillas.

Šest kroků k nadčasové vlasové péči:

  1. Detoxikujte – detoxikační péče Kérastase Chronologiste Pré-Cleanse Regenerant
  2. Hydratujte – revitalizační šamponová koupel Kérastase Chronologiste Bain Regenerant
  3. Posilujte – maska Kérastase Chronologiste Masque Intense Regenerant
  4. Chraňte – termoochranná péče Kérastase Chronologiste Thermique Regenerant
  5. Rozmazlujte –  luxusní sérum Kérastase Chronologiste Sérum Universel
  6. Zpomalte čas – parfémovaný olej Kérastase Chronologiste Huile De Parfum. Plynoucí čas „zpomalí“ také smyslná vůně řady Chronologiste, pod kterou se podepsal známý parfumér Alberto Morillas.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.