pondělí 4. prosince 2023

Spa Resort Libverda láká návštěvníky na vysokou gastronomii a uhličité koupele

Lázeňské a wellness pobyty už dávno nenabízí jen léčebné procedury. Moderní spa resorty klientům dopřávají komplexní balíček péče o fyzickou a psychickou pohodu včetně zážitků od sportovních aktivit až po vysokou gastronomii.

Na tu se ve Spa Resortu Libverda specializuje Restaurant Valdštejn, kde ochutnáte delikatesy tradiční české kuchyně v moderním pojetí. Umění tamních šéfkuchařů se dočkalo i ocenění certifikátem CzechSpecials.

„Našim klientům nabízíme špičkovou péči v rámci našich wellness a léčebných procedur, to už ale v moderním lázeňství 21. století nestačí. Věříme, že terapeutický účinek může mít i zážitek ze skvělého jídla,“ vysvětluje Eva Olšová, obchodní a marketingová ředitelka Spa Resortu Libverda.

Gastronomický zážitek si klienti resortu i ostatní návštěvníci městečka Lázně Libverda mohou dopřát v Restaurantu Valdštejn, který v útulném zámeckém prostředí nabízí to nejlepší z tradiční české kuchyně v moderním pojetí a v souladu s principy vysoké gastronomie. Vedle skvělých jídel si návštěvníci vychutnají moravská vína, česká piva nebo skvělé dezerty.

„Těší nás, že náš restaurant pojmenovaný po vévodovi Albrechtu z Valdštejna si již stihl vysloužit certifikát CzechSpecials. Tento projekt oceňuje místa, která podávají právě tradiční české pokrmy v nejvyšší kvalitě,“ dodává Eva Olšová a zároveň láká do Spa Resortu Libverda i na další novinky.

Uhličité koupele odbourají podzimní únavu

Jednou z nich jsou uhličité koupele, které dokáží skvěle odbourat podzimní únavu. Oxid uhličitý se během nich vstřebává přes kůži do krevního oběhu a je nejlepším přírodním prostředkem k rozšiřování cév. Po sérii koupelí se krásně prokrví a okysličí všechny tkáně a budete mít pocit, jako by vám někdo do unaveného těla vlil novou krev. Koupele přispívají také k poklesu zvýšeného tlaku krve, k vyplavování odpadních látek z těla, snížení bolesti kloubů a zmírnění svalového napětí.

Spa Resort Libverda se nachází v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. Již na konci 14. století získaly lázně věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti přírody. Více informací najdete na www.lazne-libverda.cz.

zdroj foto. archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.