neděle 18. dubna 2021

SOUTĚŽ – Přírodní pomoc pro unavenou pleť

Po zimě je kůže vysušená a unavená, proto potřebuje vzpruhu a regeneraci. Takový přístup k sobě samému se týká každé věkové kategorie bez ohledu na to, jestli jste žena nebo muž.

Pokožka vlivem počasí ztrácí přirozenou pružnost a hydrataci a je tak náchylnější na jakékoliv změny. I když vnímáte vyšší jarní teploty a první paprsky slunce jako velmi příjemné, tak pro pleť jsou rizikem. Jak se tedy postarat, co nejšetrněji o kůži po zimním období?

Přirozeně podpořit pleť můžete s Tradiční propolisovou mastí. Mast má hojivé účinky a použít ji můžete na popraskané rty, koutky či opary. Oceníte ji i na jizvy, vrásky nebo změkčení ztvrdlé kůže na rukou či nohou. Příjemné aroma propolisu budou kladně hodnotit i děti, pro které se najednou ne zrovna lákavá denní činnost stane zábavou.

K regeneraci se hojně využívá především měsíčková mast. Tradiční měsíčková mast je zcela přírodní a poskytuje ochranu suché, citlivé a podrážděné pleti. Mastný efekt přetrvává jen malou chvíli, ale znamenitě do hloubky regeneruje a při každodenním ošetření postižených míst, uvidíte rozdíl za pár dní.

Pokud ve vás začátek jara i přesto zatím nevyvolává úsměv, protože na vás působí stres aktuální situace a nedostatek sociálního kontaktu, tak nezoufejte a vyzkoušejte další přírodní produkt, který se postará o uvolnění a relax za vás. Svatojánský třezalkový olej zjemňuje a zklidňuje suchou, citlivou a podrážděnou pleť. Využít ho můžete nejen jako relaxačního pomocníka, kdy stačí do horké koupele přidat pár kapek a okamžitě se začne linout příjemná vůně, která navodí uklidňující atmosféru, ale doporučuje se i na masáže bolavých zad a svalů. Prokazatelně pomáhá i při migrénách a neurózách díky svým zklidňujícím a antidepresivním účinkům.

Dopřejte své pleti to nejlepší z přírody, naslouchejte svému tělu a vyberte si produkty, které jsou šetrné nejen k vašemu zdraví ale i pokožce.

Více informací naleznete na www.dr-dudek.cz

SOUTĚŽ S LIFESTYLENEWS

PROBUĎTE PLEŤ S PŘÍRODNÍMI VÝROBKY ČESKÉ RODINNÉ SPOLEČNOSTI DR. DUDEK

Na tři z vás čeká balíček obsahující Tradiční propolisovou mast, Tradiční měsíčkovou mast a Svatojánský třezalkový olej.

Co pro to musíte udělat?

  • odpovězte správně na naši soutěžní otázku
  • stát se fanouškem stránky LIFESTYLENEWS na Facebooku nebo Instagramu

Soutěžní otázka: Od kterého roku funguje česká přírodní kosmetika Dr. Dudek?

a) 1989
b) 1990
c) 1991

Správnou odpověď zašlete na e-mail redakce@lifestylenews.cz do 12. 4. 2021, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – DR. DUDEK. Redakce vylosuje tři výherce, které bude o výhře informovat e-mailem. Bude-li výherce z Prahy a okolí, bude mít možnost si výhru vyzvednout v redakci magazínu.

Nechcete-li tipovat, najdete správnou odpověď na stránkách www.dr-dudek.cz.

Staňte se fanoušky LIFESTYLENEWS na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

SOUTĚŽ UKONČENA. GRATULUJEME VÝHERCŮM.


Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.