pondělí 3. října 2022

Soutěž o tři vůně Betty Barclay Wild Flower

Ty chvíle, kdy jsme při procházce přírodou konfrontováni s její krásou, nečekanými překvapeními, která nám život připravil, jsou magické. Wild Flower od Betty Barclay nás zavede na louku plnou divokých květin, která nám cestou přírodou padne do oka a zapůsobí na nás svou přirozenou krásou a úchvatnou vůní.

Stejně jako divoká květina, která si sama hledá svou cestu, aby mohla růst na místech, která by ostatní, a možná i ona sama, považovali za nemožná, i vůně Wild Flower od Betty Barclay inspiruje své nositelky k tomu, aby kráčely svou cestou sebejistě, zůstávaly věrné samy sobě a každý den se neustále překonávaly: zvídavá, odvážná a inspirující. A také aby opustily vyšlapané chodníčky, zvážily nové cesty a objevily v sobě jedinečnost – protože skutečná síla spočívá v nedokonalosti a autenticitě.

Květinové kouzlo

Divoké květinové tóny se sjednocují s jemně vonícími tóny léta v jedinečné kompozici: Betty Barclay Wild Flower se noří do nepřekonatelné šťavnatosti, která lehkým citrónem, sladkými malinami a aromatickým růžovým pepřem otevírá svěží květinovou kompozici. V srdci parfému se otevírá široká škála nespoutané přirozenosti díky květinovým ženským tónům omamného jasmínu, lehké růže a smyslné pivoňky. Kulaté a jemně uložené tóny divokých květin doznívají v měkkém cedrovém dřevu, mandlových tonkových bobech a příjemně důvěrném vanilkovém aroma.

Na tři z vás čeká tato krásná vůně BETTY BARCLAY WILD FLOWER

Co pro to musíte udělat?

  • odpovězte správně na naši soutěžní otázku

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA – Ve kterém roce byl spuštěn web lifestylenews.cz?

a) 2018

b) 2019

c) 2020

Správnou odpověď zašlete na e-mail redakce@lifestylenews.cz nejpozději do 10. 8. 2022, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – BETTY BARCLAY. Redakce vylosuje následující den tři výherce, které bude o výhře informovat e-mailem.

Staňte se fanoušky LIFESTYLENEWS na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

soutěž ukončena, gratulujeme výhercům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.