pondělí 3. října 2022

Soutěž o poukazy v hodnotě 500 Kč na audioknihy dle vašeho výběru

Chcete si zpříjemnit dlouhé podzimní večery nebo třeba cestu do práce? Pak je audiokniha tou pravou volbou. Příběhy plné zábavy, napětí i inspirace jsou pro vás připraveny na Audiotece, největší audioknižní platformě v Česku.

Tři z vás se mohou těšit na poukaz v hodnotě 500 Kč, za který lze na www.audioteka.cz pořídit tituly dle vlastního výběru. Radost si ale můžete udělat všichni. Na Audiotece právě probíhá Audiobraní. Během něj se vám každý týden představí stovka titulů, které jsou k mání se slevou 50 %.

Akce trvá až do 27. září 2022 a v nabídce se průběžně objevují tituly napříč žánry – od nejoblíbenějších detektivek, sci-fi a fantasy přes faktografická díla až po tituly podporující osobní rozvoj. Zajímavostí jsou i nové formáty, například autorské audioseriály z dílny Audioteky. Nechybí ani tituly, které se díky takzvanému superprodukčnímu zpracování postarají o intenzivní posluchačský zážitek. Vynikají totiž dokonalým zvukem, špičkovými výkony prvotřídních herců a také působivými efekty, které vás vtáhnou do děje.

Patří k nim i audioknižní podoba románu Němci, která je v rámci Audiobraní za zvýhodněnou cenu právě od 14. do 20. září 2022. Dechberoucí děj brilantně vypointovaného románu české autorky Jakuby Katalpy přibližuje osudy Čechů a Němců za druhé světové války i jejich přesah do současnosti a spolehlivě dokáže oslovit také lidi, kteří se o historii prvoplánově nezajímají. Zásadní podíl na tom mají herecké výkony v podání více než padesáti osobností zvučných jmen. Atmosféru celého díla umocňuje hudba, kterou složil Jakub Kudláč, držitel Českého lva za hudbu ke snímku Krajina ve stínu. Realistické zvukové efekty pak přesvědčivě dokreslují dobovost.A naše soutěžní otázka se vztahuje právě k této audioknize.

Tři z vás se mohou těšit na poukaz v hodnotě 500 Kč, za který lze na www.audioteka.cz pořídit tituly dle vlastního výběru.

Co pro to musíte udělat?

  • odpovězte správně na naši soutěžní otázku
  • stát se fanouškem stránky LIFESTYLENEWS na Facebooku nebo Instagramu

Která z níže uvedených hereček ztvárnila hlavní roli Kláry Kolmannové, posléze Rissmannové?

a)       Alena Štréblová

b)      Veronika Bajerová

c)       Carmen Mayerová

SOUTĚŽ UKONČENA. VÝHERCŮM GRATULUJEME ( eva s., malé žernoseky; Milan H., Hodonín; paní Beránková, Žďár n. Orlicí)

Správnou odpověď a další informace o tomto i dalších titulech zařazených do Audiobraní najdete na www.audioteka.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail redakce@lifestylenews.cz nejpozději do 28. 9. 2022, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – AUDIOTEKA. Redakce vylosuje následující den tři výherce, které bude o výhře informovat e-mailem.


Staňte se fanoušky LIFESTYLENEWS na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.