pondělí 3. října 2022

Soutěž o balíček pánských vůní

Dámy, sháníte dárek pro svého partnera? Tak zbystřete. Máme tady soutěž o balíček dokonce tří pánských vůní. Tak zkuste štěstí.

Otto Kern Beyond Horizon

Komplexní prožitek z vůně pro kosmopolity

Pánská vůně, která sugeruje styl a třídu. K tomu potřebujete výrazné a mimořádné tóny vůní, které se vzájemně doplňují a harmonizují, a tvoří zážitek z elegantní vůně. Nová kompozice Beyond Horizon Otto Kern nabízí přesně tohle. Intenzivní ingredience, které se vás pozvednou z průměrnosti, jsou dovedně vyváženy měkkými i svěžími tóny. Zážitek z vůně Otto Kern Beyond Horizon působí přitažlivě a má svůj jasný čichový vjem. Vůně probouzí asociace stylového prostředí soukromého apartmá v nejvyšším podlaží hotelu, exkluzivní cesty první třídou v oblacích nebo posezení v baru na střeše s vybraným sortimentem chlazených nápojů – zážitků „Beyond Horizon“, o které usiluje stylový a světa znalý obchodník dneška. Orientální kompozice vůní a aftershave nové řady Beyond Horizon Otto Kern budou v obchodech dostupné od poloviny září.

Koncepce

Otto Kern Beyond Horizon je vhodná vůně pro muže, kteří jsou ve svém businessu suverénní a styloví. Přesně vědí, co chtějí – takže vědí i to, jak chtějí vystupovat a vonět. Jsou otevřeni novým věcem, okouzlující, šarmantní a jejich myšlenky nemají hranice. The sky is the limit! Nová kreace Otto Kern Beyond Horizon je svým orientálním a současně markantním charakterem vůně dobrou volbou, která podtrhuje vysoké nároky.

Vůně

Nová vůně Otto Kern Beyond Horizon připomíná čichovým vjemem smyslný jantar se spoustou výbrusů a vyzařujícího tepla. Ve vrchních tónech nastupuje svěžest grapefruitu a kardamomu a tvoří zajímavou vzájemnou souhru s nezaměnitelnou vůní skořice. Ambra v srdci parfému propůjčuje vůni nádech mystiky. Balzamický, afrodiziakální, intenzivní vůně podpořená markantní kořeněnou vůní hvozdíku. Aroma srdce v základu parfému rozehrává pánské akordy luxusní kůže, teplého santálového dřeva, omamného pačuli a nádech vanilky. Maskulinní, elegantní vůně stylového muže, jehož cíle leží vysoko.

ROUTE 66 – Born to be Wild

Dobrodružná vůně, která ve svém nositeli probouzí adrenalin

Sešlápněte pedál, sjeďte z Route 66, nechejte 600 koní pod kapotou svého Fordu Mustang volně běžet – kola se protáčejí v drsné pouštní krajině, víří mračna prachu a žilami vám proudí čistý adrenalin. Od konce července 2022 zachytí dřevitá vůně „Born to be Wild“ od ROUTE 66 pulzující pocit nekonečné svobody.

Novinka z řady vůní ROUTE 66

Nespoutaná volnost, rozvážnost, mužnost – to vyjadřují vůně ROUTE 66. Kolekce vůní stejnojmenné značky ROUTE 66 se sloganem „Feel the Freedom“ ztělesňuje autentický životní styl a různé zastávky, které její nositel na legendární, 3945 km dlouhé „Matce všech cest“ míjí. Přitažlivé trio vůní bude toto léto doplněno dřevitě mužnou vonnou kreací „Born to be Wild“, která vyjadřuje jedinečnou chuť na dobrodružství a šíří čistou mužnost.

Vůně, z níž prýští čistý adrenalin

Na přechodu mezi horkým asfaltem a drsnou pouštní krajinou čeká dobrodružství uprostřed ničeho. Muž ve znamení ROUTE 66 zde víří písek suché pouštní krajiny a jako blesk proráží mračna prachu, která za sebou zanechává. V jeho žilách pulzuje adrenalin, zatímco tisíce zrnek písku stále stoupají výš k nebi. Jeho pohled je plný chuti na dobrodružství a touhy po činech a prozrazuje, že to je teprve začátek nezapomenutelné cesty.

Vůně „Born to be Wild“ otevírá svěží ovocná dvojice tvořená pomerančem a jablkem, která naráží na ostrost černého pepře a dobrodružného ducha muže ve znamení ROUTE 66. Hluboké podtóny působivého dřeva v srdci přinášejí sílu a ukazují cestu k atraktivnímu zakončení z tabáku, vanilky a kadidla pro znaky smyslnosti.

Tabac Wild Ride

Vzrušující vůně, která probouzí touhu po dobrodružství

Na longboardu po slunné kalifornské pláži nebo v ostrých zatáčkách motokrosové trati. Buď připraven vyrazit na další dobrodružství, které nejlépe vystihují slova svoboda, zábava a adrenalin! Nová vůně Tabac Wild Ride vyzařuje pánskou explozi aromatických vůní, která je čímkoliv, jen není obyčejná. Popadněte hliníkový flakon, nastříkejte, odjezd. Všední dny a nuda patří včerejšku. Je jedno kde, kdy a s jakým cílem, heslo zní jasně: no risk – no ride! Tabac Wild Ride nabízí od poloviny září 2022 vzrušující veganskou řadu vůní, která probouzí chuť na další dobrodružství. Tak vzhůru k novým zážitkům, enjoy the ride!

Tabac – rozšíření značky vůní

Autentická, pánská, silná: Tabac je od roku 1959 jednou z nejúspěšnějších a současně tradičních značek pánských vůní. V minulosti byl sortiment značky Tabac s vůněmi Tabac Original Craftsman, Tabac Man Gravity a Tabac Man Fire Power rozšířen o nové koncepce. Také výrobky Tabac Barber Shop at Home nabízejí dnes nejrozsáhlejší řady holení, vůní a péče pro muže. S vůní Tabac Wild Ride se roku 2022 poprvé objevila koncepce vůní pro nové mladé uživatele, která je spojena s hlavními hodnotami Tabac Original a atributy „young, wild and free“ a je přesným vyjádřením ducha doby. Kategorie pánských vůní byla nově promyšlena od zážitku z vůně až po design balení. Výsledkem je mimořádná vůně, která se pohybuje mezi klasickou pánskou vůní a absolutně nečekanými tóny a se svým hliníkovým flakonem znamená vizuálně i na dotyk inovaci v polici s vůněmi.

Strhující svěžest a jedinečné aroma

Citrusově dřevitá aromatická vůně s vibrující silou – takový je Tabac Wild Ride. Už jednotlivé složky vůně dávají tušit, jaká explozivní, strhující směs v ní tkví. Sladce drsná svěžest jablka, živě kořeněná vůně kardamomu a vzácný geraniový olej, který je znám svými povzbuzujícími účinky, důkladně směšují vůni vrchních tónů. Zelené tóny neobvyklé, drsně svěží pryskyřice elemi SFE v kombinaci s výrazným mechem a smyslnou ambrou rozvibrují vůni v srdci, dokud nerozvinou adrenalinové finále balzamické kadidlo, dřevitý vetiver a mystické pačuli – vůně, která má něco do sebe!

Na tři z vás čeká balíček obsahující každou z těchto pánských vůní.

Co pro to musíte udělat?

  • odpovězte správně na naši soutěžní otázku
  • stát se fanouškem stránky LIFESTYLENEWS na Facebooku nebo Instagramu

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA – Každá z těchto tří vůní je tvořena esencemi a některé z nich jsou ovocné. Dokážete správně uhodnout, které z nich to jsou?

a) jablko, pomeranč, grapefruit

b) malina, citr´ón, hruška

c) švestka, rybíz, pomelo

Správnou odpověď zašlete na e-mail redakce@lifestylenews.cz nejpozději do 30. 9. 2022, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – PARFÉM. Redakce vylosuje následující den tři výherce, které bude o výhře informovat e-mailem.

SOUTĚŽ UKONČENA.

Staňte se fanoušky LIFESTYLENEWS na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.