sobota 24. července 2021

Snubní prsteny podle typu ženy

Každá žena je jiná. Jedna ctižádostivá, náročná, druhá může být aktivní a sportovně založená a ta třetí je citlivá a romantická. Pro každou se hodí jiný styl oblečení, ale i šperků. Obzvlášť to platí o těch, které nejsou jen ozdobou, ale mají i svůj velký symbolický smysl. Tak jako do oblékání lze promítnout sportovní založení či ctižádost, u šperků tomu není jinak. Pojďme se podívat, které jsou ty pravé pro vás.

  • Náročná & ambiciózní

Jdete si za svým a jste v tom nezastavitelná? Chcete, aby vše bylo perfektní a přesně podle vašich představ? „Zvolili jsme pro vás trojici snubních prstýnku, ze kterých si vybere žena, která patří mezi ty náročnější. Jedná se o prsteny zdobené zirkony či brilianty s nádechem luxusu a precizním zpracováním. Tyto jedinečné kousky padnou do oka zcela jistě i vašemu partnerovi,“ sděluje Martin Kubíček, majitel společnosti BRILAS. Amela šperky s lesklým povrch a originálním zdobením s vyrytými linkami patří mezi dokonalé kousky, pokud chcete, aby byl váš prsten nepřehlédnutelný. Mimi prsteny s brilianty jsou velmi oblíbené u náročnějších slečen a jemnější a tenčí Elise představují dokonalou harmonii a decentní luxus.

  • Energická & extrovertní

Jedinečnost, neobvyklost a styl vám není cizí? Nebojíte se projevit a žít naplno? Pro tyto jedinečné ženy je ideální dvojice Constanza. Jejich kouzlo tkví právě v symbolu srdce, symbolu lásky, které se ale objeví až při spojení obou prstenů. Žhavou novinkou jsou prsteny Lola, se kterými budete za každých okolností jedinečná a moderní. Kameny jsou jako by ledabyle rozmístěny v těsné blízkosti, a zároveň nejsou jedné velikosti. Díky tomu dámský prsten vypadá lehce výstředně, ale i velmi elegantně. Snubní prsteny Puzzle dokonale vystihnou sílu vztahu navždy.

  • Aktivní & sportovní

Jednoduchost, lehkost a přirozenost, to vše obvykle vystihuje sportovní a aktivní typ žen. „Právě tyto dámy si obvykle nepotrpí na extravaganci, ale upřednostní spíše decentní, ale funkční věci. To ovšem neříká, že se úplně vyhýbají zdobení, nebo kamenům. Klíčové je pro ně spojení jednoduchosti a krásy,“ komentuje volbu prstenů Kubíček ze společnosti BRILAS. Dante vyčnívají svou zajímavou povrchovou úpravou, kterou je kombinace lesku, matu a rotačního diamantování. Skvělou volbou jsou i prsteny Osman, které představují spojení designu a krásy.

  • Jemná & romantická

Krása a kouzlo ženy spočívá v její jemnosti, čistotě a něžnosti. Proto je potřeba vybírat prsten se stejným vyzařováním. Mezi takové patří prsteny Fannia, kde křehkost ženy podtrhává 10 kamenů a kombinace matné a lesklé povrchové úpravy. Perfektním zpracováním, nestárnoucím designem a září briliantů zaujmou prsteny Sarah. „Prsteny je důležité vybírat i pocitově, musí vám padnout do oka. Prsten je malé umělecké dílo a stejně jako třeba obraz musí zaujmout natolik, aby dělal radost desítky let,“ radí Kubíček ze společnosti BRILAS.

Zdroj foto: archiv Shutterstock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.