středa 21. dubna 2021

Smysl pro dobrodružství

Stále si užíváme letních dnů, nicméně podzim tady bude co nevidět. PBG přichází s novou kolekcí, která je smyslná, ženská, sebejistá a dobrodružná. Proč? Protože právě toto roční období vybízí k výletům, jelikož už není takové horko a vše se vrací po prázdninách do zajetých kolejí. Aby ten přechod v naprostý řád byl snesitelnější, spontánní útěky do přírody jsou alternativou, jak si udělat z obyčejného podzimu krásný podzim.

Právě podzimní příroda, především tzv. babí léto inspirovalo designérské duo Anetu Vojtovou a Terezu Mayer k fashion editorialu, kde hlavní elementy vycházejí z přírody a ženskosti. Hravost i spontánnost vyzařuje i z hlavní tváře kampaně a tou je krásná Vica Kerekes. „Jak je vidět na výsledných fotografiích, její dobrodružná povaha doslova podtrhuje náš úmysl. Jsme nadšené ze spolupráce, která je již opakovaná. Vica je ztělesněním našeho podzimního snu,“ dodávají Aneta a Tereza z PBG.

Samotná kolekce obsahuje zavedené produkty typu Cross body M, tentokrát o něco praktičtější, díky klasické kovové sponě. Tento popruh se dá jednoduše upravovat podle potřeby.

Další je Cross body W, která získala zcela nový vzhled. Díky novému pásku ji lze nosit i elegantně v ruce. Zachován je původní bavlněný popruh, který kabelce dodává jemnost.

Obě varianty jsou v černé a šedivé barvě, které jsou stálice v šatníku každé ženy.

Za zmínku stojí i autorské zavinovací pásky, které s kabelkou ve stejné barvě posunou každý outfit o stupeň výše.

https://www.pbgstudio.com

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.