středa 21. dubna 2021

Se Sodexo nakoupíte dárky levněji

To, že papírové volnočasové poukázky mají časově omezenou platnost, asi většina těch, kdo je nosí v peněžence, ví. Na konci roku ale může propadnout také kredit na benefitních kartách. A to by byla škoda.

Za poukázky nebo za body na Flexi Pass CARD totiž lze pořídit vánoční dárky pro celou rodinu. Navíc nemusíte čekat až a zda vůbec otevřou obchody – vše pořídíte „na pár kliků“ z pohodlí domova.

Českým tradičním vánočním dárkem stále zůstává knížka a dnes, v době, kdy musíme trávit více času doma, to je dárek více než vhodný. S Flexi Pass CARD můžete nakupovat online v knihkupectví Kosmas a také přímo u vydavatelů jako je Leda, Grada či Melvil. „Nakupovat můžete beletrii, literaturu faktu, ale také dětské knihy, učebnice nebo encyklopedie,“ říká Tereza Knířová ze společnosti Sodexo Benefity, která je vydavatelem Flexi Pass CARD i papírových volnočasových poukázek Flexi.

Pro prarodiče

Pokud nevíte, co dát pod stromeček prarodičům, podívejte se po vitamínech a doplňcích stravy pro seniory. „U našich partnerů Benu lékárna či Dr. Max najdete produkty k posílení imunity a zdraví. Nakupovat můžete i online na Pilulka.cz nebo Lekarna.cz. Dalším tipem na užitečnou nadílku jsou nové brýle, které koupíte například v GrandOptical,“ radí Tereza Knířová.

Anebo jim rovnou předplaťte lázeňský pobyt. Spoustu výhodných nabídek nabízejí lázně v Teplicích nad Bečvou nebo v Bohdanči. Skvělým dárkem pro seniory je také cestování, poukázku na pobyt zakoupíte za benefity na portálech Travelking.cz, Ehotel.cz nebo CPI Hotels. Termín, kdy poukazy uplatníte, si vyberete podle aktuálních bezpečnostních podmínek v průběhu příštího roku.

Pro partnera

Dali jste své drahé polovičce už všechno od parfémů po ponožky? Pak je na čase udělat změnu a vytasit se s překvapením. Podívejte se na Zazitky.cz nebo Alegria.cz, kde si ten pravý zážitek najde opravdu každý. V jejich nabídce je tandemový seskok padákem i bungee jumping, kurz přípravy sushi i možnost uvařit si své vlastní pivo, jízda se psím spřežením, kovářský kurz, krmení šelem a mnoho dalších. Poukazy na zábavu najdete také na Slevomat.cz, kde lze navíc nakupovat skutečně na poslední chvíli, protože poukazy obdržíte do své e-mailové schránky okamžitě po zaplacení.

Pro děti

Cizí jazyky jsou dnes stále důležitější, a i ty nejmenší děti už se dokázaly sžít s výukou na dálku, a tak jim můžete předplatit studium u celé řady jazykových škol. Většina z nich v dnešní době nabízí také výuku online. Anebo vsaďte přímo na online kurzy od Blabu nebo Tea-learning.cz. „Děti mohou vnímat jazykový kurz trochu jako danajský dar, ale když jim k tomu přidáte třeba hračku z online hračkářství, budete mít vyhráno,“ říká Tereza Knířová.

Všechny možnosti, kde můžete nakupovat dárky s Flexi Pass CARD, najdete na www.mujpass.cz. Tak nenechte své poukázky a svůj kredit propadnout!

Zdroj: Komunikační agentura Seteva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.